(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Свобода» пікетувала МВС та Адміністрацію Президента з вимогами припинити політичні репресії та відродження політики сталінізму

  • 28 січня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 464
  • Автор: admin
  • 0
14 січня 2011 року Всеукраїнське об’єднання «Свобода» спільно з національно-патріотичними організаціями провело пікетування Міністерства внутрішніх справ України та Адміністрації Президента з вимогою припинити політичні репресії.
«Правоохоронні органи стали головним знаряддям боротьби проти політичної опозиції і основним засобом побудови поліцейської держави. Вочевидь, режим за прикладом Кремля не лише відбілює Сталіна, а форсованими темпами реанімує в Україні сталінізм, його методи та інструменти.
Показові репресії, які сьогодні в Україні здійснює чинний політичний режим, мають на меті нейтралізувати політичну опозицію, посіяти в суспільстві страх перед державною карально-репресивною машиною та зневіру українського суспільства у своїх силах й підготувати ґрунт для повної монополізації влади прокремлівським кланом донецьких олігархів.
Вищі органи державної влади демонструють яскраво виражене намагання придушити будь-який опір антинародному антиукраїнському режимові й побудувати в Україні кагебістсько-путінську модель авторитаризму. Цим вони не тільки протиставляють себе українському народові, але й провокують недовіру українських громадян до самого інституту власної національної держави, а отже діють на догоду кремлівському керівництву та чинять найбільший злочин проти Української держави», — заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» від чинної влади вимагає:
1. Припинити відновлення політики сталінізму в Україні, публічно засудити сталінізм та притягнути до кримінальної відповідальності його адептів. Припинити переслідування в Україні за політичними ознаками.
2. Звільнити міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова як відповідального за здійснення політики репресій, переслідувань громадян України за ознаками національності, мови, віросповідання.
3. Притягнути до відповідальності правоохоронців, що вдаються до свавілля, проводячи арешти без юридичних підстав, вдаються до катувань, не повідомляють рідним та адвокатам про місце знаходження незаконно затриманих патріотів.
4. Утриматися від тиску на співробітників міліції, суд та прокуратуру та необдуманих звинувачень, що тягнуть за собою напруження у політичному та соціальному житті країни.
5. Негайно звільнити усіх затриманих політичних в’язнів — представників патріотичних та націоналістичних організацій.
6. Припинити моральний тиск на членство ВО «Свобода», інших патріотичних організацій українців та громадян України, які не приховують своїх патріотичних поглядів, свідомих громадян, які відкрито висловлюють свою незгоду діям влади.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.