(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У міської влади на цей рік знову грандіозні плани

  • 17 лютого 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 362
  • Автор: admin
  • 0
Плани, якими поділився міський голова 4 лютого на засіданні з підведення підсумків цивільної оборони м. Борисполя за 2010 рік, не є новими. Це будівництво очисних споруд, сміттєпереробного заводу та нової школи.
Зокрема, А. С. Федорчук повідомив, що днем раніше у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося чергове засідання, на якому, відповідно до Програми соціально-економічного розвитку, були закладені кошти у сумі 69 млн. гривень на будівництво очисних каналізаційних споруд у м. Борисполі. Нині поки що вносяться поправки до відповідного проекту та укладається угода з Дніпропетровським проектним інститутом («Діпроводгосп»). У проекті передбачено три варіанти будівництва — від першого і дешевшого до третього й дорожчого. Міська влада обирає перший варіант, вартість якого становитиме 13,5 млн. грн.
На наступному тижні планується зустріч з представниками Євросоюзу зі Словенії щодо обговорення планів будівництва сміттєпереробного заводу. Міський голова при цьому зазначив, що сьогодні є на це політична воля й бажання, потрібні лише державні гарантії, і тоді це питання, яке не вирішувалося роками, зрушиться з місця.
Відбулася нарада з представниками Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і на тему отримання, відповідно до Кіотського протоколу, коштів на застосування енергозберігаючих технологій з утеплення фасадів будинків, які належать до комунальної власності міста. Є сподівання на отримання такого «подарунку».
Також 4 лютого було проведене спільне засідання з білоцерківськими проектантами, на якому обговорювалося питання будівництва школи. Місце для її побудови вже відведене, робочий проект розроблений. Тож у цьому році, припускає А. С. Федорчук, будівництво нового навчального закладу може розпочатися.
Плани, вочевидь, і справді грандіозні. І цілком можливо, що якісь кошти вдасться зекономити також і на будівництво бодай одного дитячого садочка, адже місто за роки незалежності «втратило» п’ять дитсадків...

Мстислав КУТАЛО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.