(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Ринок «Зоряний» невдовзі відбудується

  • 25 лютого 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 518
  • Автор: admin
  • 0

Немов птах Фенікс з попелу, став відновлюватися один із ринків міста — «Зоряний», який 15 жовтня минулого року вигорів майже до тла. Постраждалих підприємців, які на ньому працювали, подальша доля розкидала по різних торгівельних місцях міста, області і навіть України. Можливо, не надовго, можливо, назавжди, а декому взагалі довелося згорнути свій бізнес...
Для підприємців, що працювали на ринку, це був справжній жах! У багатьох товар був придбаний за кредитні кошти, за несплату яких нараховувалася пеня. Дехто працював на цьому ринку багато років і мав кілька торгівельних площ. Було сподівання, що взятий товар ось-ось себе окупить, повернуться кредити і вже отримуватиметься прибуток… І тут усе згорає в одну мить!
Варто зазначити, що ринок не був застрахований... Застрахувати можна було лише капітальні будівлі, а торгівельні павільйони до таких не належали. Підприємці могли застрахувати хіба що свій товар, однак ніхто на це чомусь не наважувався.
Завдяки роботі ініціативної групи, яка покликана бути посередником між підприємцями й адміністрацією, а також владою, 57 бориспільцям, хто працював тут легально, рішенням Бориспільської міської ради V скликання з міського бюджету видано по 2 000 гривень. Близько п’ятьом десяткам киян, що також тут працювали, по стільки ж надала адміністрація ринку «Зоряний». Тож підприємці дуже вдячні і міській владі, й адміністрації ринку в особі його засновників — Володимира Михайловича Мусієнка та Віталія Івановича Германчука.
На сьогодні у постраждалих підприємців ще ціла купа проблем. Невідомо, скільки років доведеться їх вирішувати. Хвилює їх і те, що тепер багато всіляких перевірок — хотілося, щоб було менше. Адже нині торгівля іде дуже мляво. Чим податки сплачувати?
Як з’ясувалося, до пожежі на ринку працювали люди з багатьох куточків України. Це представники й  Житомирської, і Херсонської областей, Київської області, зокрема — Білої Церкви, Броварів, Баришівки, Переяслава-Хмельницького... Їм видали на руки документи, що засвідчують втрату їхнього товару від пожежі, і вони теж зверталися до адміністрацій своїх населених пунктів по допомогу, але чи отримали вони її, невідомо.
  За документами, цільове призначення землі, на якій стояли торгівельні павільйони,  — тільки під ринок. І він тут знову постане.  Адже «Зоряний» потрібний не лише підприємцям, продавцям, а й покупцям — до нього зручно добиратися, тут буде різноманітний асортимент товару та й ціни невисокі. Сюди мають намір повернутися усі місцеві підприємці, що тут працювали. Нині уже відома фірма, яка виграла тендер і тепер зводитиме нові торгівельні будівлі. Адміністрація ринку «Зоряний» взяла кредит терміном на 10 років і за ці кошти уже завозяться будматеріали. Щоправда, торгівельні площі будуть меншими (замість 15 плануються 12 кв. м), щоб сплачувати меншу суму оренди і більше людей можна було забезпечити роботою. Павільйони будуватимуться з вогнетривких матеріалів з протипожежним обладнанням, посекційно — з проміжками через кожні 5 павільйонів. Відповідно і кількість торгівельних місць скоротиться: було 170, а побудують 140. І вже у травні ринок «Зоряний» знову радо прийматиме своїх відвідувачів. 

 Інф. «РБ»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.