(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 18 березня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 393
  • Автор: admin
  • 0

Планова нарада розпочалася нестандартно

Минулого понеділка міський голова А. С. Федорчук розпочав планову нараду з неприємного повідомлення. 11 березня на вул. Завокзальна, 43 підприємцем В. В. Сало було викинуто понад 20 мішків сміття. Коли один із мешканців міста, прибравши сміття, зробив підприємцю зауваження, то був за це ним побитий. У зв’язку з цим міський голова дав доручення своєму заступнику та начальнику відділу благоустрою вжити максимальних заходів впливу на підприємця-хулігана, взявши «під приціл» всю підприємницьку діяльність пана Сало, а також звернувся до начальника міського відділу міліції з проханням провести слідство за фактом рукоприкладства. Окрім того, мер міста поставив перед кривдником вимогу вибачитися перед бориспільцем у письмовій формі.

Витрати КПТМ «Бориспільтепломережа» переважають над доходами

— повідомив перший заступник міського голови, депутат обласної ради М. П. Корнійчук. Це пов’язано зі зниженням рівня надходжень коштів від споживачів за спожите тепло. У результаті за попередній тиждень борг «Бориспільтепломережі» став перевищувати 10 млн. гривень, а витрати на теплопостачання переважили над надходженнями. Та й борги населення й організацій міста перед підприємством вже не перекривають його борги перед постачальником газу. За умов чинних тарифів за газ, які встановила НКРЕ (Національна комісія з регулювання енергетики), витрати, які несе зазначене комунальне підприємство на вироблення теплоенергії та доставлення до будинків гарячої води, вже не окупляються. Так, посадовець-депутат навів кілька цифр: витрати «Бориспільтепломережі» у лютому склали 7 млн. 73 тис. грн., з них на природний газ пішло 5,5 млн., на електроенергію — 505 тис. грн. + на заробітну плату працівникам підприємства. Якщо ситуація у березні не вирівняється, то «Бориспільтепломережі» загрожуватиме банкрутство.

На водозаборі № 1 змонтовано обладнання теплового насосу

Це нове обладнання, яке дозволяє качати воду з глибини 150—300 метрів, відбирати тепло, яку вона має, і спрямовувати його на обігрів приміщення водозабірного вузла. Ці роботи виконані за кошти кредиту Світового банку, надходження якого триває. М. П. Корнійчук пообіцяв запросити працівників ЗМІ і показати, як працює таке обладнання. Звичайно ж, працівники газети «Ринок...» не відмовляться від такого запрошення.

На Книшовому меморіальному парковому комплексі посадять бузок

З настанням весни незабаром розпочнеться виконання планових робіт двомісячника з благоустрою. Так, на одній із алей на Книшовому меморіальному парковому комплексі планується висадження бузку. А в міському парку вже завершене обрізання сухих гілок.
Великі плани втілюватимуться і на понівеченій Сичовій леваді. Нині вже готова проектно-кошторисна документація по благоустрою зони, яка має стати знову рекреаційною. Виконавча влада й надалі замовлятиме проекти з виконання робіт на цій території. Невдовзі буде прийнята міська програма цивільного захисту населення, у якій передбачатимуться кошти на обстеження акваторії однієї з водойм зазначеної зони. Планується обстеження його дна та складання акту про придатність водойми до купання під час купального сезону 2011 року. Варто нагадати, заходи з перероблення цілого мікрорайону бориспільської природи у звичайнісіньку дохідну зону відпочинку розпочалися після того, як міська влада відкинула підтриману обласною радою пропозицію міських природоохоронців створити на території Сичової левади ландшафтний заказник місцевого значення, витрати на реалізацію якого були б значно меншими.
Якою буде ця зона, бориспільські посадовці і досі не повідомили. Нині провладні ЗМІ уже розпочали кампанію з просування одного з ескізних бізнес-проектів для його втілення на вказаній території. Цікаво, в чиїх особистих інтересах?

Відділ благоустрою активізує свою роботу

Протягом минулого тижня працівниками зазначеного відділу було здійснено 28 виїздів на обстеження, у результаті чого складено 25 приписів і 3 адміністративних протоколи. Нинішнє завдання відділу — працювати з підприємцями, міськими закладами і приватним сектором. Тепер штраф за порушення правил благоустрою становить від 850 до 1700 гривень.

Без погодження з виконавчим комітетом вартість проїзду поки що не підвищиться

Вартість проїзду до Києва не підвищиться, запевнила заступник міського голови Л. О. Ковальова, поки це не будо узгоджено з виконавчим комітетом міської ради. Сьогодні виконком вимагає від перевізників економічні розрахунки та обґрунтування необхідності підвищення тарифів за проїзд. На думку міського голови, вартість проїзду у сумі 9 гривень є невиправданою. Адже кілометр дороги, наприклад, з Білої Церкви до Києва і кілометр якісної дороги з Борисполя до метро «Бориспільська» — це різні поняття. Нині Бориспіль — чи не єдине у Київській області місто, яке не дає своєї згоди на підвищення тарифів за проїзд без перевірки економічної доцільності такого кроку.
  — За 4 роки, — наголосив А. С. Федорчук, — жодного діалогу з міжміськими перевізниками не було. На нас просто махнули рукою. Хоча зупинки для них ми поробили... Тепер вони готові сісти за стіл переговорів, однак ми вимагаємо спочатку показати їхні розрахунки ціни за проїзд, і тільки після цього розмовлятимемо.

Під час свята райлікарня працювала з перевантаженням

Головний лікар Бориспільської ЦРЛ В. В. Євтушенко повідомив, що на початку минулого тижня в лікарні перебувало 414 пацієнтів. За тиждень додалося 225 хворих. До травмпункту звернулися 120 постраждалих (як в зимовий період). Прооперовано 24 людини. За вказаний час сталося 25 пологів: народилися 12 хлопчиків і 13 дівчаток. Швидка медична допомога виїжджала на обслуговування 354 викликів, з них 252 — по місту. Головний лікар звернувся до міської влади з прохання виділити кошти на накриття дахом новобудову патологоанатомічного відділення.

Реґіональну газету у кожний інформаційно-довідковий центр

Секретар Бориспільської міської ради Б. В. Дармостук звернувся до керівників комунальних підприємств міста з проханням поширювати в усіх інформаційно-довідкових центрах газету «Київщина регіональна» і навіть завести підшивки цього видання, пославшись на вказівку голови облдержадміністрації А. Й. Присяжнюка. Для чинної влади такий захід, і справді, дуже важливий, адже тепер населення Борисполя перебуватиме у потрібному реґіоналам інформаційному полі.

Проблема, пов’язана з нічною торгівлею алкоголем, залишається дуже гострою

Незважаючи на прийняте міською радою рішення про заборону торгівлі спиртними напоями та пивом у нічний час, чимало приватних закладів торгівлі у місті ухиляються його виконувати, а деякі просто іґнорують. Про важелі впливу на керівників вказаних підприємств ішлося на плановій нараді 14 березня. Пошук шляхів вирішення цієї проблеми триває.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.