(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільці відзначили День Матері

  • 20 травня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 436
  • Автор: admin
  • 0

Мама. Слово, яке вимовляємо вперше і вже ніколи не забуваємо. Слово, яке розуміємо на всіх мовах світу. Слово, яке лише своїм звучанням наповнює серце теплом. Про маму складено сотні пісень, написано безліч віршів та творів. Існує і свято, присвячене мамі, яке так і називається День Матері.
12 травня у міській центральній бібліотеці бориспільці зібралися вшанувати матерів. На захід були запрошені відома журналістка Людмила Чечель, хор «Червона калина», а також ветеран, вчителька з багаторічним стажем Галина Приходько та інші поважні гості.

Ведучі розповідали про походження Дня Матері, читали вірші. Від зворушливого співу учасників хору у багатьох присутніх бриніли на очах сльози.
До слова запросили Людмилу Чечель. «Так, я журналістка. Та, перш за все, я — донька, я — мама, я — дружина, я — жінка!», — щемливо залунало з її вуст. Вона переконана, що звичайних жінок немає, кожна жінка — особистість зі своєю життєвою історією, яка не зрівняється з жодним сценарієм. Життєве кредо пані Людмили: завжди знай, чого хочеш, і прагни того досягти. Каже вона так недарма — з власного досвіду, адже всього здобула самостійно.

Журналістка презентувала свою другу збірку нарисів «Обереги маминих долонь», присвячену своїй мамі. Кожний охочий отримав у подарунок примірник з автографом авторки.

Від Галини Приходько присутні мали змогу почути повоєнні вірші, твори давно минулих років. А після — скуштувати пиріг, випечений нею власноруч.
Завершилася подія чаюванням, що створило затишну домашню атмосферу, і гуртовим фото на пам"ять.

Марія ГОЛУБ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.