(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Димова завіса!

  • 20 травня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 507
  • Автор: admin
  • 0

26 квітня 2011 року о 23 годині до диспетчерської служби Бориспільського РУ ГУ МНС України в Київський області надійшла інформація про їдкий запах диму на території населеного пункту Чубинське, Великоолександрівської сільської ради. На місце події (територія поблизу залізничного переїзду Малої Олександрівки Південно-Західної залізниці загальною площею близько двох гектарів) виїхала передова група під керівництвом заступника начальника Бориспільського РУ ГУ МНС України в Київський області підполковника служби ЦЗ С. М. Кириленка До складу передової групи увійшли відділення: СДПЧ-21 м. Бориспіль, пожежогасіння МПО Великої Олександрівки, пожежогасіння ДПД ЗАТ ПЗ «Агро-регіон», пожежогасіння МПО села Гора.

Також на місце події виїхав начальник чергової зміни відділу оперативного координаційного центру ГУ МНС України в Київський області капітан служби ЦЗ Є. М. Козловський.

При обстеженні місця події було виявлено осередок загорання сміття загальною площею близько двох гектарів. Основну масу сміття становила тирса деревини, яка використовувалася підприємством для санітарних заходів щодо утримання коней у конюшнях та на кінному манежі.
Горіння тирси практично аналогічне загоранням на природних торфовищах. Гасіння подібних пожеж потребує застосування великої кількості води для повного покриття нею всього осередку вогню або припинення доступу кисню шляхом закриття площі горіння ґрунтом. Після аналізу оперативної обстановки було прийнято рішення: враховуючи нічний час, організувати локалізацію осередку горіння шляхом заливання водою із пожежних автомобілів.

27 квітня 2011 року проведення робіт з ліквідації осередків горіння очолив начальник Бориспільського РУ ГУ МНС України в Київський області полковник служби ЦЗ Ю. К. Овдієнко.

До місця події було доставлено потужний бульдозер Т-130. Вжитими заходами до кінця дня 27 квітня осередок горіння було зменшено до площі 0,3 га. Гасіння пожежі практично було завершено у першій половині дня 28.04.2011. Протягом другої половини дня 28.04.2011 та 29.04.2011 проводилося спостереження за місцем події та вживалися заходи щодо недопущенню пожежі в подальшому.

Про вплив продуктів горіння на стан здоров’я мешканців навколишніх населених пунктів інформація до медичних закладів району не надходила.
Пам’ятайте! Ніхто краще не подбає про нас і про наше довкілля, крім нас самих. Тож дихаймо чистим повітрям, і милуймося луками та садками, а не згарищами. І не забуваймо, що Адміністративний кодекс України передбачає відповідальність громадян за самовільне спалювання сміття, сухої рослинності або її залишків. На це повинен бути дозвіл органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища. За самовільне спалювання на громадян накладається штраф у розмірі від 170 до 340 грн., а на посадових осіб — від 850 до 1190 гривень.

Бориспільське  РУ МНС України у Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.