(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 20 травня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 377
  • Автор: admin
  • 0

Під знаком візитів іноземців

Цей тиждень для міської влади був вельми напружений, адже до Борисполя приїжджали іноземні гості. Так, на початку тижня до нашого міста завітала делегація із США у складі 9 осіб. Вона відвідала кращі підприємства міста та інші установи, такі як дитячий будинок «Берегиня» та казначейство. А в четвер до Борисполя був запланований приїзд гостей з Голандії, зустріч з якими була присвячена питанням енергозбереження на комунальних підприємствах «Бориспільтепломережа» та «Бориспільводоканал». Безумовно, такі заходи є дуже корисними для виконавчої влади та комунальних підприємств міста. І можливо, у недалекому майбутньому до нас завітають іноземці з Америки чи західних країн Європи поділитися досвідом і в інших галузях. Наприклад, — у питаннях природозбереження...

Розпиванню пива в громадських місцях — бій!

На невиконання рішення міськради щодо заборони розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях Борисполя звернув увагу міський голова А. С. Федорчук на плановій нараді у понеділок. Так, зокрема, розпивання пива, яке також є алкогольним напоєм, у центральних частинах міста є чи не тотальним і водночас безкарним явищем. Тож з пропозицією вживати каральних заходів щодо порушників міський голова апелював до начальника місцевого правоохоронного органу.

25 і 26 травня буде відсутня холодна і гаряча вода

Про відсутність у ці дні у багатоповерхівках холодної і гарячої води повідомив перший заступник міського голови М. П. Корнійчук на згаданій вище нараді. Хлорування води проводиться двічі на рік — навесні й восени. Тож абонентам «Бориспільводоканалу» варто запастися водою на період її відімкнення із зазначеною метою.

Комунальні підприємства проводять капітальні ремонти

Зокрема, були виконані ремонтні роботи будинків на вул. Ленінградська, 4, Нижній Вал, 2; проводиться поточний ремонт приміщення на вул. Броварська, 1, автобусних зупинок, доріг вулиць Тургенєва та Броварська (ямковий ремонт), капремонт тротуару на вул. Ватутіна. Перенесений майданчик для сміття від будинку, що на вул. Бабкіна, 12, на прибудинкову територію вул. Київський шлях, 2.

21 травня у місті відбудуться велоперегони

Це традиційні, щорічні змагання на спортивних велосипедах, маршрут якого пролягатиме вулицями Радянська, Котовського, Польова та Воровського.
Солдатів перепоховають

Про перепоховання останків радянських військовополонених, знайдених у квітні у полі поблизу Борисполя, йшлося на нараді у Київській облдержадміністрації. З вирішення вказаного питання було створено робочу групу. На цей захід виділяється понад 80 тис. гривень, його планують провести 18 або 22 червня.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.