(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Моя квітко полум'яна, моя рідна Роксолано…»

  • 02 вересня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 436
  • Автор: admin
  • 0

Любіть людей в собі,
А не себе в людях
.
Федір Шилофост

29 липня в Бориспільській центральній бібліотеці відбулась зустріч з поетом, гумористом і просто талановитою людиною Федором Шилофостом. На ній було представлено нову, і поки що єдину, поетичну збірку «Моя квітко полум"яна, моя рідна Роксолано…». Туди увійшли 45 віршів (37 українською мовою та 8 російською) і гуморески.

Федір Федорович дуже цікаво розповідав свою біографію, із захопленням згадуючи минуле… Народився він у мальовничому селищі Кальне, що знаходилось за 500 метрів від лівого берега Дніпра. Нині воно поховане під Канівським водосховищем. Дитинство було радісним і щасливим, адже проходило у колі люблячої сім"ї. У родині особливе значення надавалося імені Федір. Так поета і його батька звали Федір, а маму – Федорою. Вважалося, що це ім"я – надійне і міцне, не кличе в захмарені висоти, проте закликає спокійно та впевнено вирішувати життєві задачі і переборювати труднощі. Юність Федора Федоровича пройшла у подорожах. Він побував на Камчатці, у Казахстані, Норвегії, Якутії. Наразі він проживає у нашому рідному Борисполі.
Писати бориспільський поет почав не так давно і вміння це робити вважає даром від Бога. Він вдячний за те, що може приносити радість та насолоду людям від прочитаної поезії. Федір Федорович намагається донести своїм читачам, що головне – з гумором ставитись до навколишнього світу, адже здоровий гумор – це життя. Також закликає робити добро. Він віруюча людина і певен, що якщо людина не може зробити значних внесків у світ, то вона хоча б повинна бути привітною і дружелюбною – за це обов"язково буде нагороджена.

Поет із теплотою і виразністю зачитував свої вірші – інтимну лірику, патріотичні вірші, гуморески.
Насамкінець, всі охочі мали змогу отримати подарунок від Федора Федоровича – збірку його поезій, звичайно ж з автографом автора!

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.