(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Обласна «Свобода» відзначила День Державного Прапора пікетами та мітингом

  • 02 вересня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 530
  • Автор: admin
  • 0

Досить своєрідно відзначили члени Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» День Державного Прапора України — прямісінько перед входом на подвір’я Київської облдержадміністрації вони виставили пікети та провели мітинг. Ці заходи проходили одночасно з «прапорними» урочистостями, які тут же, на подвір’ї, проводила Київська обласна держадміністрація на чолі з «реґіоналом» Анатолієм Присяжнюком,
після чого  розпочалася 9 сесія Київської обласної ради.

З транспарантів «свободівців» впадали в око гасла: «Ні знищенню місцевого самоврядування!», «Ні політичним репресіям!», «Ні корупції!», «Геть корумповану владу!», «Ні рейдерському захопленню підприємств!», «SOS! Софіївська Борщагівка потерпає від бандитизму й корупції» та ін. Мітинг розпочався виконанням Державного Гімну України, вів захід голова Київської обласної організації ВО «Свобода», депутат облради Святослав Ханенко (на фото). З промовами виступили обласні депутати-«свободівці» — заступник голови ВО «Свобода» Андрій Мохник та голова Київської міської «Свободи» Андрій Іллєнко, а також представники міст, містечок та сіл Київської області — Ірпеня, Бучі, Білої Церкви, Софіївської Борщагівки, Вишневого, Бородянки, Броварів, Василькова, Фастова, які потерпають від свавілля «реґіональної» влади.

Як приклад, можна навести перебіг подій у Софійській Борщагівці під Києвом, які вже набули неабиякого розголосу. Там місцева громада на чолі з сільським головою Юрієм Денисенком повстала проти беззаконня чинного «реґіонального» керівництва. Обурившись кричущими порушеннями законодавства при розподілі земельних ділянок під забудову, сільська громада почала «ворушити старе», домагаючись відновлення справедливості. Натомість наштовхнулася на шалений спротив групи депутатів провладної більшості, яких покриває Києво-Святошинська райдержадміністрація. Тепер більшість Софійсько-Борщагівської сільради намагається усунути Ю. Денисенка з посади сільського голови, вдаючись при цьому до відверто злочинних дій. У їхньому арсеналі і побиття опонентів, і їх залякування, і силові захоплення приміщень сільської ради, фальшування її документів тощо. І все це відбувається на тлі абсолютної бездіяльності так званих правоохоронних органів і місцевої Києво-Святошинської райдержадміністрації, очолюваної «регіоналом» Михайлом Заславським. Зрештою, зневірені селяни звернулися за підтримкою до Київської обласної організації ВО «Свобода».

І це лише приклад одного села. А скільки таких безчинств коїться в інших населених пунктах Київської області, де місцеве самоврядування поступово згортається, а натомість повертається командно-адміністративна система з «реґіональним» обласним «держадміністратором» на чолі! Тож гуртове — «Ганьба корумпованій владі!» — лунало на мітингу досить гучно.

Мітинг обласної «Свободи» завершився так само одночасно з урочистостями обл-держадміністрації, як і розпочався, — співом «Ще не вмерли України ні слава, ні воля!». Акція проходила за участю представників бориспільських міської та районної організацій ВО «Свобода» і матиме своє продовження.

Вадим ШАПОШНІКОВ,
учасник акції

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.