(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

На бориспільщині розпочався «димний сезон»

  • 15 вересня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 763
  • Автор: admin
  • 0

Безвітряна погода. Дим. Всюди сіро від диму. У таку пору нівроку хочеться ковтка свіжого повітря. А його нема! І ти змушений цим димом, відкашлюючись, дихати, подумки проклинаючи тих, хто в цей час тупо спалює бадилля від картоплі та бур’ян на своїх городах і теж цим димом дихає.

У Борисполі найбільше потерпають від задимленості низинні райони міста — від стадіону у бік залізниці. А що робиться по навколишніх селах? Те ж саме! Коли починають копати картоплю, уся Бориспільщина вкривається димовою хмарою і тоді президентський літак не може зайти на посадку з першого разу, кружляючи по додаткових колах навколо аеропорту (а саме такий інцидент і стався нещодавно). А що вже казати про іноземні літаки…
Ні, звичайно, окремі мешканці (ті, хто не спалює) скаржаться владі, партії ВО «Свобода», міліції… А як можна вплинути на паліїв бур’яну? Як примусити городників не спалювати бадилля, а прикопувати в компостній ямі? Може, так:

Розпорядження
від 01 вересня 2011 року № 342
Про заборону спалювання
сухої рослинності та сміття
у місті Борисполі в 2011 році

Відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31.08.2011 № 926 «Про заборону спалювання сухої рослинності та сміття у Київській області в 2011 році», у зв’язку із високою пожежною небезпекою та задимленістю міста Борисполя, що негативно впливають на стан здоров’я людей:

1. Утворити оперативну групу контролю за недопущенням спалювання сухої рослинності та сміття на території міста у складі згідно з додатком.
2. Головному управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення:
2.1. Вжити відповідних заходів щодо заборони спалювання сухої рослинності та сміття на присадибних ділянках фізичним та юридичним особам усіх форм власності у місті Борисполі.
2.2. Здійснювати заходи щодо недопущення складування сміття і сухої рослинності на об’єктах зеленої зони, своєчасного прибирання та вивозу сміття, тушіння, у разі виникнення, спалахів вогню на зеленій зоні.
3. Відділу з контролю за благоустроєм міста у межах повноважень посилити контроль за недопущенням розпалювання відкритих вогнищ, спалювання сухої рослинності та сміття, здійснювати заходи щодо притягування винних осіб до відповідальності.
4. Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради забезпечити висвітлення відповідних застережних заходів із зазначеного питання в засобах масової інформації.
5. Начальникам Бориспільських МВ ГУ МВС України в Київській області, РУ МНС України в Київській області, Головному санітарному лікарю Бориспільського району направляти до складу оперативної групи представників, відповідно до списку, у розпорядження начальника відділу з контролю за благоустроєм міста виконавчого комітету міської ради на основі телефонограм.
6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови М. П. Корнійчука.

Бориспільський міський голова А. С. Федорчук

Звернення до бориспільців

Шановні краяни, земляки-бориспільці! Ми, депутати Бориспільської міської ради від ВО «Свобода», підтримуємо розпорядження міського голови «Про заборону спалювання сухої рослинності та сміття у місті Борисполі в 2011 році» № 342 і закликаємо вас утримуватися від спалювання зілля на своїх земельних ділянках.

Не шкодьте як своєму, так і здоров’ю ваших сусідів, земляків, співгромадян, не завдавайте шкоди довкіллю! Не змушуйте владу застосовувати проти вас 152 статтю Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів), у якій для порушників передбачено штраф від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та від 50 до 100 — для суб’єктів підприємницької діяльності. Адже цю проблему можна вирішити інакше — з користю для всіх. Утворюйте на своїх городах компостні ями, скидайте туди бур’ян та бадилля і прикопуйте їх землею. Можна ще й водою зверху полити, щоб краще перегнивало. А навесні матимете чудове добриво! Цим ви лише покращите свій майбутній урожай і полегшите життя інших бориспільців!

З надією на вашу
національну свідомість,
депутати Бориспільської
міської ради від ВО «Свобода»
Ігор ПЕТРЕНКО
та Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.