(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Свобода» налаштована провести марш УПА, незважаючи на окупанта на Банковій

  • 07 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 419
  • Автор: admin
  • 0

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» планує на свято Покрови, 14 жовтня, вивести на вулиці Києва понад 10 тисяч осіб, щоб провести святковий марш Української повстанської армії (УПА). Про це заявив очільник прес-служби партії Юрій Сиротюк.

«Головне святкування відбудеться на Покрову. Це буде традиційний марш 14 жовтня в Києві. Ми плануємо організувати концерт патріотичної пісні за участю українських рок-зірок», — розповів Сиротюк, якого цитує Gazeta.ua. Він також додав, що проведення концерту залишається під питанням, оскільки «навіть при помаранчевій владі Луценко до останнього не дозволяв проводити подібні заходи».

У той же час Сиротюк запевнив, що марш УПА відбудеться за будь-якої погоди.

«Ми подамо заявку на його проведення по Хрещатику. Почнеться він традиційно від пам’ятника Шевченка. Ми не будемо, на зло нашим ворогам, вестися на сутички і провокації. Ми налаштовані мирно і спокійно святкувати 14 жовтня. Українці, незважаючи на те, який окупант сидів і зараз сидить на Банковій, завжди відзначали цей день», — підкреслив Сиротюк. У той же час, за його словами, якщо влада попросить суд заборонити українцям пройтися маршем по Хрещатику, вони підуть по вул. Володимирська до Михайлівської площі.

«Статистика показує, що останні три роки в Києві від 10 до 20 тисяч чоловік виходили на марш за визнання УПА. Плануємо, що і цього року цифра буде не менша», — впевнений Сиротюк. Він вважає, що чим більше людей вийде на цю акцію, тим менше можливостей буде у влади заблокувати мітинг. При цьому, за його словами, від реґіональних організацій «Свободи» до Києва на марш УПА приїдуть щонайбільше 800 осіб.

news.liga.net/news

Від редакції.
У «Свободі» підтвердили інформацію про те, що 14 жовтня партія проведе на Хрещатику марш з нагоди чергової річниці створення УПА. Хода розпочнеться о 16 годині від пам’ятника Тарасу Шевченку. Така акція відбувається традиційно вже кілька років підряд.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.