(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Благодійний обід в «Апельсині»

  • 07 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 417
  • Автор: admin
  • 0

29 вересня в кафе «Апельсин», що на вулиці Київський шлях, відбувся благодійний обід, організований Бориспільським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Цей захід був проведений напередодні Дня людей похилого віку, що відзначається у нашій країні 1 жовтня. О 13 годині до кафе завітали близько чотирьох десятків літніх та одиноких жителів міста — підопічних терцентру. Такі зустрічі проводилися працівниками закладу й раніше, але цього разу вперше обід відвідали абсолютно всі запрошені, що підтвердило необхідність подібних благодійних акцій у нашому місті та потребу таких людей збиратися разом, розповіла журналістові «РБ» директор ТЦ Наталія Загородня.

Привітати підопічних центру прийшли завідувач сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці міського управління праці та соціального захисту населення Галина Стащук, а також вокальний ансамбль хору «Червона калина», який подарував присутнім невеличкий імпровізований концерт.
Дізнавшись, що на цей захід завітав кореспондент «Ринку…», люди звернулися до нього, бажаючи через газету нагадати керівництву міста та відповідних закладів про необхідність вирішення ряду наболілих питань. Пенсіонери переймаються відсутністю у місті лазні, де могли б помитися малозабезпечені бориспільці. Також звертають увагу на відсутність розкладів міського транспорту на окремих зупинках, незручність розташування гардеробу в Бориспільській райлікарні (адже важко літній людині спускатися до підвалу). Деякі водії відмовляються зупиняти свої маршрутки біля ТЦ (на вулиці Головатого), хоча там уже існує спеціальна зупинка. Болить цим людям і відсутність у центрі міста Будинку культури, вони бажають бачити його відбудованим на тому ж місці, де він стояв раніше.

Але особливо учасники обіду просили подякувати директору кафе «Апельсин» Олександру Володимировичу Клаку, який люб’язно погодився безкоштовно надати свій заклад для проведення благодійної акції та організував святковий обід, а також працівникам кафе, що обслуговували відвідувачів під час зустрічі.

І головне, про що думалося після побаченого і почутого: ці люди хочуть частіше збиратися разом, спілкуватися і відпочивати. Такі зустрічі їм необхідні, і до їх організації могло б долучитися широке коло приватних підприємств, закладів та установ міста.

Б. Тур

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.