(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 14 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 403
  • Автор: admin
  • 0

Проплата населення за вересень становить 108 %!

Про це з вдячністю громадянам міста за розуміння ситуації повідомив на апаратній нараді (АП) начальник міського управління комунального господарства Володимир Аврамчук.

А з районним підрозділом «Київобленерго» знову проблеми

Критичною назвав міський голова ситуацію, пов’язану з електропостачанням. З похолоданням надворі стає прохолодно і в помешканнях, тож споживачі починають інтенсивно користуватися електрообігрівачами... Місцевий РП, відомий у народі як РЕС, обіцянку побудувати цьогоріч п’ять трансформаторних підстанцій так і не виконав. За словами А. С. Федорчука, начальників цього підприємства вище керівництво ПАТ «А.Е.С. Київобленерго» часто змінює, через що руйнується налагоджена співпраця, скорочує кадри РП, нещадно «викачуючи» все, що можна, з району і міста.., у розвиток мережі РП кошти зовсім не вкладаються. У разі якоїсь аварії може так статися, що й не буде кому виїжджати на її усунення...
Місто миритися з такою ситуацією не збирається. Тож у зв’язку з цим міський голова має намір звернутися листом до голови облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка з метою організації на обласному рівні відповідної зустрічі, і спільно з очільниками приватного «Київобленерго» обговорити й вирішити проблемні питання.

Газ. Кабальна угода таки підписана!

Про підписання кабальної угоди з газопостачання між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Київоблгаз» доповів на АП директор КПТМ «Бориспільтепломережа» Володимир Палінка. Про умови, які диктує ця угода, «Ринок..» уже згадував у своєму попередньому числі в одноіменній рубриці. Проте варто додати, що газопостачальник, згідно з відповідним пунктом підписаної угоди, вимагає від КПТМ сплачувати за газ рівними долями, а нині, незважаючи на те, що опалювальний сезон ще не розпочався, — ще й 500 тис. гривень наперед. І це при тому, що, згідно з чинним законодавством, населення має сплачувати за газ до 20 числа лише наступного місяця та й деякі бюджетні установи ще не розплатилися за блакитнополум’яне пальне, спожите у попередньому опалювальному сезоні. Отже, ситуація дуже складна, але керівництво міста шукає шляхи, аби її полегшити.
Як стало відомо, за станом на 10 жовтня, Бориспільська ЦРЛ ще не опалювалася, а мала би — з 1-го числа.

Хто наводитиме лад на майданчиках для сміття?

— питання, яке також порушувалося на апаратній нараді у міського голови.
Ще донедавна на деяких сміттємайданчиках (СМ) нашого міста панувала якась непевна ситуація: деякі комунальні працівники завантажували у сміттєвіз лише те сміття, яке містилося у контейнерах, а те, яке накопичувалося поза цією тарою, їх не обходило. У результаті: баки пусті, а навколо них купа сміття. З чим це пов’язано — звучало кілька пояснень, у тому числі й обґрунтованих, таких як: перебування окремих СМ на балансі інших організацій — от вони, мовляв, хай і наводять на них порядок… Та мешканців міста такі «тонкощі» не цікавлять — картина ж бо від цього не змінюється, і в чий тоді «город летять камінці», не важко здогадатися. Тож є сподівання, що після «сто першого» зауваження міського голови у відповідних комунальних служб таки з’являться пропозиції щодо вирішення цієї проблеми.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.