(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Форум місцевих ініціатив зібрав небайдужих

  • 21 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 544
  • Автор: admin
  • 0

12 жовтня у сесійній залі міської ради у рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії відбувся Форум місцевих ініціатив. На захід завітали міський голова Анатолій Федорчук, помічник депутата Київської міської ради Анатолій Долженков, а також представники громадських організацій міста, молодіжного парламенту м. Борисполя, депутати міської ради, працівники освітньої та культурної галузей міста, засобів масової інформації, школярі.

У вітальному слові міський голова наголосив на прагненні міської влади зробити Бориспіль містом європейського зразка. Далі тему продовжив Анатолія Долженков…

Керуюча справами виконавчого комітету міської ради  Людмила Передерей представила Програму Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування». Підсумки щорічного конкурсу місцевих ініціатив «Спільними зусиллями» підбила начальник відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Тамара Петруша (вона ж і вела Форум).

Переможцем став проект «Енергозбереження в будинках» будинкового комітету вулиці Кірова, 40. За це голова проекту Зінаїда Леонідівна Попова отримала Диплом І ступеня та грошову винагороду у розмірі 1500 грн. Автори ж інших проектів отримали дипломи учасників та ексклюзивні цукерки «Бориспільська марка».

До слова був також запрошений депутат Бориспільської міської ради Володимир Борисенко. За його ініціативою був створений проект «Бориспіль майбутнього». Його ідея полягає у зібранні ідей, пов’язаних із баченням майбуття Борисполя жителями міста, зокрема — учнів. Переможцям серед учнів 1-5 класів були вручені призи (на вибір —  фотоапарат чи музичний центр), а учням 6–11 класів — депутатська грошова стипендія, яка виплачуватиметься протягом шести місяців.

Директор Муніципального театру Бориспільської міської ради Віталій Кулініч розповів про ініціативу школярів та молоді міста Борисполя щодо їхньої участі у всеукраїнському телевізійному шоу телеканалу «Інтер» «Майданс-2». З цієї нагоди міський голова через представників кожної зі шкіл передав ексклюзивні значки, які були виготовлені для того, щоб відзначити дітей.

Депутат Бориспільської міської ради, голова молодіжного парламенту (МП) м. Борисполя Андрій Крига озвучив ініціативу молодіжного парламенту щодо стажування членів МП у виконавчому комітеті Бориспільської міської ради у 2011 році. Голова комісії з питань роботи з волонтерами та меценатства МП Наталія Федосова закликала приєднатися до волонтерського руху м. Борисполя. Методист з виховної роботи БДЮТ Ірина Тименко представила ініціативу дитячої громадської організації «Асоціація учнівського самоврядування» щодо розвитку молодіжного руху в м. Борисполі. Присутні також переглянули фільм про роботу місцевого самоврядування.

Завершила захід підбиттям підсумків заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Пасенко.

Марія Голуб

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.