(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Остання надія на відродження України — український націоналізм

  • 21 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 413
  • Автор: admin
  • 0

Вкотре після виборів в Україні у людей виникло розчарування, а відтак — апатія. Солодкі обіцянки перетворились на фарс, де, здавалося б, уже немає де шукати правди. Усі кольорові лідери навипередки кинулися набивати власні кишені грішми та вчиняти суспільно-небезпечні неподобства. Від першого і до останнього президента країни українська нація біднішає і зменшується кількісно. У суспільстві запанували негативні тенденції. Так звані націонал-демократи виявили свою неспроможність керувати державою, а безкінечне базікання привело до влади людей, які тепер успішно втілюють «покращення вже сьогодні». Кому вони покращили життя вже сьогодні, ми всі добре бачимо, адже, за повідомленням телеканалу ТВі, видатки на утримання Януковича сягають $ 230 тис. на добу і вони посідають третє місце у світі після видатків на Обаму й Медведєва. Компанія Ахметова СКМ на сьогодні збільшила свої прибутки майже на 850 %, а так званий український уряд принизливо вижебрує у МВФ та Росії фінансові кредити та преференції.
Українська промисловість розграбована, сільське господарство майже знищене, українців змусили виїжджати на заробітки за кордон та торгувати на ринках і базарах. Сумнівна еліта перетворила нашу державу на країну третього світу, а своїх громадян — на другосортних людей, позбавлених будь-якої перспективи.

Останній товар, на якому планують нажитися новітні «братки» від влади, це видурена у людей земля. А найстрашніше, що може статися після обезземелення, — торгівля нашими внутрішніми органами. Але хочеться сподіватися, що цього не станеться, бо український народ є сильним і не таким покірним, як здається теперішнім можновладцям.

Уже сьогодні набирає сили націоналістичний рух під проводом ВО «Свобода», який невдовзі змете паразитів, що нещадно точать, як  шашіль нашу, Богом дану країну.

На противагу безпринципним холуйським хамелеонам Всеукраїнське об’єднання «Свобода» ретельно добирає кадровий потенціал, не заплямований комуністичними злочинами та псевдоринковим, бандитським дерибаном землі. І цей кадровий потенціал уже найближчим часом повинен повернути Україні її честь, а громадянам — упевненість у завтрашньому дні.

Українські патріоти, виховані на героїчних постатях Роман Шухевича, Степан Бандери, Євген Коновальця.., виконають свої наміри і відновлять справедливість у нашій державі. Передовсім проведуть люстрацію аморальних керівників, що на людському горі заробили собі мільярди доларів. Також  повернуть вкрадену власність, яка працюватиме на інтереси кожного громадянина, а не на іноземного експлуататора. Здійснити цей план можуть лише люди, котрі мислять історичними категоріями і не підпорядковані власним матеріальним інтересам.

Уже сьогодні у західних областях України, де у місцевих радах «свободівці» становлять більшість, ситуація стає сприятливішою для реалізації та дотримання прав і свобод місцевого населення. Замість таємних домовленостей про дерибан, з людьми радяться з будь-якого важливого питання, що безпосередньо стосується кожного виборця.

Взявши владу у свої руки, «свободівці» усунуть злочинців, котрі стократ порушили Конституцію та закони і повернуть віру українців у своє майбутнє і свою державу. А щоб здійснити план перетворення України на країну щасливих людей, потрібна народна підтримка.

Олексій Корніяка,
член Бориспільського районного комітету ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.