(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Віртуальна подорож до дитячої бібліотеки

  • 21 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 441
  • Автор: admin
  • 0

Існує такий дім на світі, у якому зібрані всі життєві путівники і в якому можна знайти відповіді на будь-які запитання. За його допомогою можливо перенестися у світ радості, переживань, фантастики чи минулого. Великий цей дім чи маленький, але завжди дивовижний і називається він бібліотекою.
У перекладі з грецької мови «бібліо» — книга, а «тека» — сховище. Існують бібліотеки майже 5 тисяч років. Паперу ще не було, а вони були! І зберігалися там книги з різних матеріалів.

У вівторок 11 жовтня у міській централізованій бібліотеці була проведена віртуальна екскурсія по дитячій бібліотеці. Чому віртуальна? Тому що дитяча бібліотека тепер на ремонті. Та вже в новому році після капітального ремонту приміщення оновлена бібліотека розчинить двері для своїх маленьких читачів. Втім, не варто забувати, якою б вона не була, головним у ній залишається неповторна атмосфера доброзичливості і затишку, який жоден євроремонт чи кольорове оформлення замінити не зможуть.

Саме таку атмосферу створюють у дитячій бібліотеці її працівники та директор Людмила Іванівна Хромишин. Закінчивши педагогічний університет ця добра жінка одразу ж почала працювати за спеціальністю, тож має вже 30-річний стаж. Варто тільки почути, як лагідно вона відгукується про своїх маленьких читачів. Одразу зрозуміло, що праця з дітьми — її покликання. «Інколи школяр приходить за якоюсь книгою та й поскаржиться, що на уроці двійку отримав, а потім пошепки додає: «тільки ж ви мамі не кажіть…» — розповідає Людмила Іванівна, усміхаючись. — Я ціную те, що діти довіряють мені свої маленькі таємниці».

Тож ця екскурсія була би неможлива без цієї дивовижної жінки. А вона не тільки була присутня на заході — вона його проводила разом з працівником міської централізованої бібліотеки Ольгою Блакитою. Сюди були запрошені учні п’ятого класу гімназії «Перспектива» разом з класними керівниками Л. І. Нестеренко, О. В. Омельченко та Е. І. Нікітіною. Організатори закликали діток стати ближчими до світу книг, адже, незважаючи на значний технічний прогрес, жодні новітні технології не зможуть замінити відчуття «живої» книги у руках.

Знайомство юних читачів із дитячою бібліотекою відбувалося у святково прибраній різнокольоровими кульками залі. З п’ятикласниками проводили ігри, їм розповідали про правила поведінки у бібліотеці та важливість дбайливого ставлення до книги. А також про користь і незамінність її у світі кожної освіченої людини. Оскільки діти сприймають інформацію краще візуально, аніж на слух, їм було представлено слайд-шоу, за допомогою якого вони ознайомилися з кожним відділом бібліотечного приміщення.

Теплиться надія, що завдяки цьому заходу у школярів виникне бажання завітати до оновленої дитячої бібліотеки. А, відвідавши один раз, вони певно стануть її постійними читачами.

Марія Голуб

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.