(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

На Книшовому висадили нові дерева

  • 21 жовтня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 322
  • Автор: admin
  • 0

На території Книшового меморіального паркового комплексу було висаджено 50 дерев — 25 лип,15 кленів, 10 туй.

Будь-яка паркова зона є сукупністю зелених насаджень. Без них це просто пуста гола територія. Остаточну завершеність їй надають дорослі, вже сформовані дерева. Вони відіграють велику роль в естетичному сприйнятті ландшафтного дизайну. У літню спеку дерева захищають від прямих сонячних променів, даруючи можливість відпочити в тіні під спів птахів. Там, де в достатній кількості є зелені насадження, тепло зимою і прохолодно влітку. А чи варто казати, яка вони покращують екологію, виробляючи кисень!

12 жовтня торгівельна мережа гіпермаркетів «Ашан» на честь п’ятидесятиріччя від дати заснування групи, зробила подарунок бориспільцям — 50 дерев для озеленення Книшового меморіального паркового комплексу.

Перший магазин «Ашан» був заснований 1961 року у Франції Жераром Мюльє. У 2006 році  у президії наглядової ради групи Віанней Мюльє змінює засновника. Сьогодні у світі «Ашан» має 2964 торгівельних заклади. В Україні — 8 гіпермаркетів.

Того дня озеленювати територію Книшового МПК прибули міський голова Анатолій Федорчук, директор «Ашан» Віанней Мюльє та його співробітники. Висадженням дерев керувала начальник дільниці зеленого господарства Ольга Клименко.

Марія Голуб

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.