(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Звіт депутатської фракції ВО «Свобода» Бориспільської райнної ради

  • 09 грудня 2011
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 681
  • Автор: admin
  • 0
Найперший і головний обов’язок депутатів Бориспільської районної ради від ВО «Свобода» Валерія та Наталії Андрощуків — сумлінно відстоювати інтереси громади, захищати соціальні та національні права жителів району.

З цією метою на сесії Бориспільської районної ради ми оголосили заяву про перехід фракції ВО «Свобода» в опозицію до чинної влади. Як опозиція, ми беремо на себе відповідальність і зобов’язуємося контролювати законність дій влади, дбати про те, щоби діяльність ради була прозорою та відкритою для жителів району, вживати заходів з недопущення ухвалення рішень, які не відповідають соціальним та національним інтересам бориспільської районної територіальної громади, а також домагатися скасування вже прийнятих рішень, що порушують права громадян, трудових колективів і місцевих рад.

Наша опозиційна фракція двічі зверталися з поданням про включення до Регламенту Бориспільської районної ради  розділу про опозиційну діяльність та до складу президії Бориспільської районної ради уповноваженого представника від нашої депутатської фракції, але наші зусилля виявилися марними через більшість у районній раді провладних депутатів.

Депутати від нашої фракції вчасно відреагували на порушення ст. 14 Регламенту Бориспільської районної ради шостого скликання в частині «отримання кожним депутатом ради проектів рішень та інших матеріалів, необхідних для проведення сесії, не пізніше як за 5 днів до її відкриття». Перед тим зазначені матеріали депутати районної ради отримували в день проведення сесії перед приходом до сесійної зали. З цією метою були направлені листи голові Бориспільської районної ради та голові постійної комісії з питань Регламенту та депутатської етики, в яких депутати вимагали надалі дотримуватися законодавства, залишаючи за собою право звернутися до суду для захисту порушених наших прав.

Не стояли осторонь депутати-націоналісти і при розгляді питання незаконного заволодіння виконавчим комітетом Бориспільської міської ради комунальним майном територіальної громади Бориспільського району, а саме — аптеки № 40 села Кірове. Терміново 9 серпня цього року підготували депутатське звернення  голові Бориспільської районної ради, в якому виклали всі факти та надали копії документів Бориспільської міської ради з цього питання з проханням вжити заходів щодо реагування та звернутися з відповідним листом до голови Київської облдержадміністрації і місцевої прокуратури.

Переймаються «свободівці» і проблемою сміттєзвалищ, які функціонують незаконно. Особливо вкрай стурбовані цим жителі с. Дударків, оскільки його сільський голова Микола Ґуральник, на жаль, уникає вирішення цього питання. Тому, дударківці шукають захисту у депутатів нашої політичної сили. Депутатські звернення з цього приводу з фотодоказами вже читають в обласній природоохоронній прокуратурі та Бориспільській районній раді. До речі, питання розташування несанкціонованого сміттєзвалища поблизу дороги між Дударковом і Перегудами неодноразово висвітлювалося на сторінках газети «Ринок Бориспіль» як місцевими жителями, так і депутатами нашої фракції. Тому націоналісти у своєму зверненні вимагають притягнути до відповідальності такого безвідповідального керівника.

Нині депутати-«свободівці» сприяють розв’язанню проблеми ремонту будівлі Сеньківської медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Як повідомили заявники, на окремі об’єкти частково виготовлена проектно-кошторисна документація ще кілька років тому, але все залишилося лише на папері, «під сукном». Тож громадяни шукають справедливої поради у «Свободи». З цією метою ми звернулися до головного лікарня Бориспільської ЦРЛ та сеньківського сільського голови з вимогами вивчити це питання та терміново надати нам пропозиції для подальшого вирішення цього питання. Наші депутати вже побували на місці, в амбулаторії, маємо фотознімки. У разі призупинення вживання відповідних заходів, з метою висвітлення правдивої інформації звертатимемося до засобів масової інформації.
 З початку року за сприяння «свободівських» депутатів одноразову матеріальну допомогу отримали 9 жителів району на суму близько 4 тис. грн. Це, фактично, всі, хто звертався. Багато звернень було від жителів району по земельних питаннях. На всі депутатські звернення отримані відповіді управління Держкомзему у Бориспільському районі, до речі, вчасно. Однак не всі заявники залишилися задоволеними, особливо, коли це стосувалося безкоштовної приватизації земельних ділянок. На сьогодні така приватизація призупинена чинною владою. Двічі зверталися до начальника Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області з приводу криміногенної ситуації у районі і, зокрема, Воронькові, а також щодо призначення дільничного інспектора для сіл Рогозів та Кириївщина. Як повідомили у міському відділі МВС, до кінця року буде знайдена кандидатура на посаду ДІМ для зазначених сіл. Тому «свободівці» тримають це на контролі.

Вчасно відреагувало на наше звернення і керівництво ПАТ «А.Е.С «Київобленерго» щодо аварійного стану електричної опори, яка у Лебедині трималася лише на дротах. Виборці були надзвичайно вдячні нам за вчасне втручання в ситуацію та надану допомогу.

Одним із видів нашої роботи є примноження національно-культурних цінностей. Тож «свободівці» з допомогою місцевих меценатів бібліотекам Старого і Сошникова подарували книги Василя Шкляра  «Залишенець» або «Чорний ворон» та Горліса-Горського «Холодний Яр», а також багато українських книжок передали до бібліотеки с. Гора.

Нам люди довіряють, тому звертаються з різними проблемами. Депутати-«свободівці» приймають жителів району не у кулуарах чи в єврокабінетах, а йдуть до них на зустріч, часто доїжджають громадським транспортом. Тому такі зустрічі відбуваються на ринках, у торгівельних закладах, бібліотеках і всюди, де людно. Ми завжди раді людям. Наш обов’язок — служити їм. Про це сказано і в державних і Духовному Законах.

Наталія Андрощук,
уповноважений представник фракції ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.