(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ОЧІЛЬНИКИ КИЇВЩИНИ — «РЕҐІОНАЛИ» ПРИСЯЖНЮК І КАЧНИЙ — ЗА ГРОШІ ГРОМАДИ ЗАСНУВАЛИ КИШЕНЬКОВУ ГАЗЕТУ

  • 27 січня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 505
  • Автор: admin
  • 0

28 грудня 2011 року Київська обласна рада ухвалила рішення про заснування комунального друкованого засобу масової інформації — газети «Час Київщини». Щоб заснувати кишенькову газету голова Київської обласної державної адміністрації А. Присяжнюк та голова обласної ради О. Качний заручились підтримкою постійної комісії Київської обласної ради з питань комунальної власності і приватизації, обійшовши профільну комісію з питань свободи слова і ЗМІ.

Під час сесії голова постійної комісії Київської обласної ради з питань свободи слова та засобів масової інформації, «свободівець» Андрій Мохник виступив проти зазначеного рішення, оскільки процедура його ухвалення суперечить нормам законодавства, регламенту облради та здоровому глузду: «Питання про заснування комунального друкованого ЗМІ не обговорювалося на засіданні постійної комісії Київської обласної ради з питань свободи слова і засобів масової інформації, яка є профільною при розгляді подібних питань. Тому голова обласної ради Качний не мав права виносити його на сесію та ставити на голосування. Однак, незважаючи на мої аргументи та норми закону, грубо порушуючи регламент обласної ради, жонглюючи ним як циган сонцем, Качний брутально протягнув рішення про заснування газети «Час Київщини». Підставою для ухвалення цього рішення він цинічно назвав висновки та рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності і приватизації. Фракція Партії реґіонів, яка становить більшість в обласній раді, погодившись з цим аргументом Качного і проголосувавши за рішення про заснування газети «Час Київщини», продемонструвала, що для Партії реґіонів журналістика — це, перш за все, власність.

У нормальних цивілізованих країнах влада не засновує засоби масової інформації, адже преса має бути незалежною, щоби мати можливість критикувати владу. Однак Присяжнюк та Качний критики бояться, дуже люблять, щоб їх хвалили, а тому придумали собі кишеньковий друкований орган, який передруковуватиме прес-релізи Партії реґіонів та розміщуватиме їхні фото в стилі «лєнін-і-дєті». Їм потрібен ще один рупор влади, подібний до заснованого в цьому році облрадою журналу «Київщина», який наслідує найгірші традиції совкової пропаганди.

При цьому тандем Присяжнюк-Качний жодним чином не реагує на те, що головний редактор «Київської правди» Вадим Долганов викинув зі складу засновників видання Київську облраду (20 %) та Київську облдержадміністрацію (20 %) і, за суттю, привласнив обласну газету. Також немає реакції на це рейдерське захоплення з боку правоохоронних органів. Може, тому, що фракцію Партії реґіонів в обласній раді очолює Андрій Долганов? Очевидно одне — громада втратила контроль над «Київською правдою» з мовчазної згоди Прсяжнюка і Качного, які не вперше покривають зловживання своїх однопартійців.

Очевидно також, що рішення про заснування видання «Час Київщини» було протягнуто у зв’язку з парламентськими виборами 2012 року. Оскільки Партії реґіонів та її виборчій макулатурі ніхто на Київщині вже не повірить, то януковичівська більшість в облраді пішла на примітивне шахрайство — заснувала нібито комунальну газету, яка насправді буде рупором Партії регіонів та її збанкрутілої влади. Це кишенькове видання буде вихваляти партію влади загалом і Присяжнюка і Ко зокрема (звісно, якщо до того часу Присяжнюк втримається в кріслі голови облдержадміністрації) та брутально паплюжитиме опозицію, як це було під час місцевих виборів 2010 року в багатьох так званих комунальних ЗМІ Київщини.

Найцинічніше те, що одурманювання мешканців Київщини Партія реґіонів та її сателіти здійснюватимуть за гроші громади, на яку вже сто разів наплювали, жодного разу не ставши на захист інтересів соціально незахищених верств населення, бюджетників, установи яких посилено «оптимізують», чи підприємців, котрих влада нещадно обдирає», — зазначив член фракції ВО «Свобода», голова постійної комісії Київської обласної ради з питань свободи слова та засобів масової інформації Андрій Мохник.

Прес-служба
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.