(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 30 березня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 333
  • Автор: admin
  • 0

Комунальники прибирають підвали раз на рік

Про це зазначається у переліку послуг та періодичності їх надання, які здійснюють комунальники, повідомив на апаратній нараді перший заступник міського голови Микола Корнійчук. Інформуючи про проведеня робітниками КП «ЖЕК-1» належних робіт у підвалах будинків, що на вул. Київський шлях, 87, 89, Нижній вал, 3, він відкинув закиди окремих мешканців про їх неналежне виконання. Адже у переліку чітко зазначено, що такі роботи комунальники виконують лише один раз на рік.

«Якщо мешканці будинків будуть інтенсивно захаращувати свої підвали деталями непридатних ліжок, диванів, ящиками, консервацією, гнилою капустою.., то, звичайно, що ЖЕК не справиться. У населення кошти беруться за щорічне одноразове прибирання. Тож мешканці також мають слідкувати за своєю власністю, бо такі будинки нині вже перебувають на 90 % у приватній власності», — наголосив Микола Корнійчук.
Усі заявки від мешканців будинків були виконані

Як повідомив перший заступник міського голови, минулого тижня до КП «ЖРЕУ» від мешканців багатоповерхових будинків надійшло 214 звернень, з них 94 — по внутрішньо будинкових мережах, 65 — по перебоях електропостачання. Усі вони були виконані. Також було вивезене негабаритне сміття (10 тракторних причепів), проводилися ремонти у під’їздах, прибирання сходових клітинок.., перевірка вентиляційних каналів.

КП «ВУКГ» за минулий тиждень вивезло з багатоповерхової забудови 2505 куб. м, а з приватної — 516 куб. м побутового сміття, викачало 195 куб. м рідких нечистот зі стічних ям, прибирало вулиці Шевченка, Київський шлях, Лютнева, Франка та ін., зупинки для громадського транспорту…
На вул. Київський шлях розпочато ямковий ремонт. Його виконує Броварське підприємство «ШБУ-50».

ОСББ, що на 35 кілометрі, не заплатило за вивезення сміття

Об’єднання співвласників багатоповерхових будинків на 35 кілометрі (вул. Київський шлях, 1), до якого входять два багатоповерхових будинки, не сплатило за вивезення сміття ще жодної копійки, зазначив М. Корнійчук. З огляду на те, що у згаданому мікрорайоні є три будинки, якими опікуються міські комунальники і які раніше належали військовому радгоспу, усе сміття з будинків-боржників зноситься на сміттєві майданчики біля цих трьох будівель, а КП «ВУКГ» безкоштовно його вивозить.

«Звичайно, ми не можемо поставити там сторожа чи якогось озброєного охоронника, щоб не пускати мешканців з будинків-боржників підкидати на наші сміттєві майданчики своє сміття. Але ж де совість у голови цього ОСББ, який досі не уклав з КП «ВУКГ» угоду про вивезення свого сміття? Звичайно, його ми розшукаємо і спонукаємо до наведення порядку», — наголосив М. Корнійчук.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.