(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільська «СВОБОДА»: бути всеготовими!

  • 26 квітня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 477
  • Автор: admin
  • 0

Україна нестримно наближається не лише до «Євро-2012», а й до ще однієї історичної події — чергових виборів до Верховної Ради України — події справді значущої, оскільки трапляється раз у п’ять років, події, наслідки якої потім даються взнаки кожному з нас зокрема і цілій країні загалом.

Днями у місті проходили збори Бориспільської міської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», присвячені майбутнім виборчим перегонам. На них обговорювалися проблеми створення виборчих штабів — міського, районного та окружного, який також базуватиметься у Борисполі. Були роз’яснені посадові обов’язки кожного, хто увійшов до уже сформованого персоналу штабів.
Нині триває підбір людей до складу дільничних виборчих комісій та спостерігачів на виборчі дільниці. У місті під час виборів працюватимуть 24 виборчі дільниці та 1 спеціалізована (в ЦРЛ). Тож формування складу членів ДВК від ВО «Свобода» є завданням непростим і відповідальним. Для спостерігачів уже підготовлені необхідні посібники, які роз’яснюють їхні обов’язки у день виборів. Проводиться також і відповідна робота з волонтерами, які виявили бажання допомогти «Свободі» у виборчому процесі.

«Цього разу Всеукраїнське об’єднання «Свобода» має всі шанси потрапити до парламенту України, — наголосив на зборах голова міської організації, депутат міськради Ігор Петренко. — Про це свідчать дані соцопитувань. Тож у нинішньої бандитської влади немає жодного бажання бачити там українських націоналістів. І вона робитиме все можливе і неможливе, щоб нас там не було. Підтвердженням тому — вибори мера в Обухові, коли кандидата на цю посаду від ВО «Свобода» було підло «викинуто» з виборчих перегонів. Тож як вестиме себе реґіональна влада та підпорядковані їй правоохоронні й судові органи під час майбутньої виборчої кампанії і в день виборів, неважко здогадатися. Чи можна буде впевнено до них апелювати, чи все ж розраховувати лише на власні сили? — запитання вже риторичне.»

На завершення пан Ігор нагадав першу прикмету з історичного документа «12 прикмет характеру українського націоналіста», де зазначено: «Український націоналіст є всеготовий — це значить, що він є вояком Української Революційної Армії. Він бореться на великому, всеобіймаючому фронті Української Національної Революції, віддаючи всі свої сили і готовий кожної хвилини віддати своє життя. Український націоналіст є завжди в повній бойовій готовості.»

Економічна ситуація, яка настане в країні після «Євро-2012», і виборча ситуація, яка наближається з кожним днем, нині викликають занепокоєння не лише у «свободівців». І в тому, що на повну буде задіяний адмінресурс і що фальсифікації результатів виборів матимуть місце, вже ніхто не сумнівається. Питання лише, який сценарій буде владою застосований і що буде далі? А готовим потрібно бути до всього.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.