(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Сучасні комуністи — хто вони?

  • 11 травня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 507
  • Автор: admin
  • 0

Понад 4000 років тому людство переконалося, що комунізм — це утопія. І лише безграмотні люди, що не цікавляться історією, не знають цього і продовжують вірити в цю ахінею.

Принцип комунізму — це: «від кожного — по-можливості і кожному — за потребою». Суперечлива й абсурдна теза. Так, побудували вони, комуністи, свій комунізм, але тільки в межах кремлівської стіни, а за стіною була потужна експлуатація народу імперської країни, який так і не зміг у своїй масі вибратися з убогості і жебрацького існування. Сучасні комуністи готові знову стати «друзями» народу, на якому вкотре готуються паразитувати.

Тепер можна зустріти комуністів і в церкві. Тут нащадки войовничих колись безбожників, на рахунку яких тисячі зруйнованих храмів і десятки тисяч по-звірячому закатованих священиків усіх конфесій, живляться «опіумом для народу». Особливо вони показово хрестяться перед виборами, б’ють поклони і лицемірно показують свою «любов» до Бога. А потім, не соромлячись, сідають в шикарні іномарки еліт-класу і від’їжджають у панські хороми над Дніпром.

Комунізм — це небезпечна утопія, обман, цинізм, жорстокість, громадянська війна й експлуатація простого народу. Рівня економічного розвитку і життя народу імперської Росії 1913 року «керівна і спрямовуюча» комуністична партія протягом свого панування так і не досягнула. Щодо повної поразки на міжнародній економічній арені взагалі мовчу. СРСР завжди був сировинним придатком Заходу.
Досі не можу зрозуміти: чому користуються авторитетом у народу депутати-комуністи? В ім’я чого вони працюють? Що захищають? Куди звуть народ? Як на мене, вони шукають гострих відчуттів для себе і розбурхують народ «солодкими» і брехливими обіцянками, які не можливо виконати. У своїй «боротьбі», нібито за справедливість, свої ряди і ряди народу партія не раз «вичищала». Спочатку вбивали, а потім, тільки засумнівавшись у вірності партійним ідеалам, перекривали всілякий доступ до будь-якої роботи. 37 % дорослого населення було загнано в ГУЛАГ на безкоштовну працю. У судах працювали тільки на обвинувачення. Державні адвокати були «глухонімими». За кілька колосків, підібраних на скошеному полі (150–200 г), можна було на довго опинитися у в’язниці.

Допоки комуністи вільно засідають у раді, а їх перелицьовані однодумці обіймають найвищі пости в країні, прикриваючись патріотичною риторикою і новими символами, нам не вийти на шлях розвитку.

Комуністична партія своєю політичною, економічною і культурною діяльністю привела СРСР до занепаду і розпаду. Тепер цей привид душить Україну, накидаючи їй ті самі радянські схеми «розвитку» економіки, контролю над населенням тощо. Польща прогресу досягла з вигнанням компартії із суспільства, поставивши її поза законом. Подумаймо про своє майбутнє.

Валерій АНДРОЩУК,
депутат райради від ВО «Свобода».

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.