(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Відзначили День працівників культури та аматорів народного мистецтва

  • 05 червня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 532
  • Автор: admin
  • 0

25 травня з нагоди відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради організували та провели шоу-програму «Зірка+Зірка». У рамках шоу-програми глядачі мали можливість переглянути виставу-пародію на відомий радянський фільм «Свадьба в Малиновке» — «Весілля в Боришполі».

Ролі у постановці виконували працівники виконавчого комітету міської ради Микола Кравець, Тамара Петрушка та Олена Нечипорук, депутат міської ради Ярослав Годунок, працівники Бориспільського муніципального театру Віталій Кулініч та Світлани Бевз, представники культурної галузі міста Оксана Лисенко, Георгій Глінський, Валентин Шуткевич, Наталія Маркевич, Олександр Лузан, Микола Сушицький, народний аматорський фольклорний ансамбль «Травневі роси» (худ. кер. Ганна Кобзар), народний ансамбль танцю «Міленіум» (худ. кер. С. Новодворська та М. Сушицький), а також танцювальний колектив «Реборн». Також на сцені прозвучали пісеннні номери у виконанні Л. Пасенко та Я. Ковальова, а також В. Мартишка та С. Сокура.

У рамках заходу міський голова А. Федорчук разом із заступником міського голови Л. Пасенко та начальником відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Н. Погребною вручили кращим представникам культурної сфери міста почесні грамоти виконавчого комітету Бориспільської міської ради, грошову винагороду та подяки від відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради.

borispol-rada.gov.ua

Фото В. Шапошнікова

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.