(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Сесійні новини

  • 26 липня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 467
  • Автор: admin
  • 0
У місті частішають випадки земельного «беспрєдєла»?
Цьогоріч на сесії міської ради депутатам уже вдруге довелося розглядати питання земельного конфлікту. Пам’ятається, як кілька сесій тому одні громадяни улізли у город до інших, щоб відгородити собі землю, — була понівечена садова рослинність…, а сам конфлікт переріс у бійку…
Й ось на сесії, яка відбулася у вівторок 24 липня, до депутатів звернулася літня жінка з вул. Кропивницького, ветеран війни, із заявою і проханням їй допомогти, бо на її територію, за її словами, вліз сусід, незаконно чи то переставивши, чи то зруйнувавши її паркан, виламавши ворота, знищивши городину і почавши будівництво. Коли жінка намагалася встановити справедливість, їй погрожували, розповіла депутат цього округу, у якому стався інцидент.
Тож окреме звернення від міської ради разом із заявою скаржниці будуть передані до правоохоронних органів.
 
«Бориспіль не повинен стояти осторонь мовного питання» —
на цьому наголосив у своєму виступі депутат Я. М. Годунок.
— Я все-таки хотів би знову поставити це питання на голосування згідно з пропозицією депутатів від «Фронту змін» та «Свободи», щоб продемонструвати президенту позицію Бориспільської міської ради… Адже наша держава зветься Україна… і мова державна повинна бути тільки українська, — наголосив депутат.
Одначе пропозиція Я. М. Годунка вкотре була промерівською реґіональною більшістю проіґнорована.
 
Чи є у місті міліція?
Можливо, десь і є, але на наших вулицях міліціонерів рідко коли побачиш. Ось і депутат О. Й. Дутченко про це ж. На сесії він порушив питання необхідності патрулювання міліцією хоча б центра Борисполя. Непривабливу картину довелося побачити депутату вранці після «Іванової ночі» 7 липня на території біля «Сільпо» і фонтану… Про це можна навіть не писати, оскільки багато кому з бориспільців і самим, напевне, доводилося бути свідками хуліганства та всіляких неподобств, щ отворяться у нашому місті. Тож з вуст Олександра Йосиповича пролунала пропозиція залучити до охорони правопорядку відповідні формування, такі як козацтво на чолі з А. К. Пасічним та інші. Адже є  громадське формування «Правопорядок» і є навіть рота «Беркута»… Але криміногенна ситуація не змінюється.
Депутати висловили свою солідарність з колегою і вирішили на наступній сесії заслухати начальника Бориспілького міськвідділу міліції, аби намітити план дій з розв’язання такої наболілої проблеми, як відсутність правопорядку у Борисполі.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.