(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Дозвіл на земельну ділянку для Будинку культури наданий. Але…

  • 02 серпня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 385
  • Автор: admin
  • 0
Повз громадські слухання до порядку денного сесії міськради було включене питання про будівництво у центрі Борисполя Будинку культури. Міська «регіональна» влада все вирішила за народ. І ось у порядку денному 27 сесії МР депутати побачили проект рішення «Про надання дозволу відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування міського будинку культури по вул. Київський Шлях у м. Борисполі (землі житлової та громадської забудови)».
Точна адреса поки тут не вказана, але на сесії йшлося про сучасну площу П. Чубинського. Проектант, який представив проект майбутнього БК, дав зрозуміти, що масштаби постання такого закладу культури потребуватимуть знесення магазину «Автошик» і навіть найстарішої у місті споруди, де колись розміщувалася пожежна частина з «каланчою», а нині — міська «Архітектура», що викликало неоднозначну реакцію навіть у декого й з депутатів-«реґіоналів».
Одначе рішення прийнято… «Хоч таке, а то взагалі ніякого Будинку культури не побудують», — розмірковували інші депутати.
А що ж з тією ділянкою, де колись стояв Районний будинок культури і який згорів? Схоже, що міська громада її вже втратила. І не цьогоріч, а відтоді, як міськрада здала її в оренду… Хто ж тепер добровільно поверне дохідне місце у центрі міста?
Що там невдовзі постане, достеменно невідомо. Одначе виникає логічне запитання: чи не занадто дорогою ціною бориспільцям обходиться вирішення культурно-духовних питань?
Вадим ШАПОШНІКОВ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.