(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Червоне ранчо» комуніста Кілінкарова

  • 23 серпня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 479
  • Автор: admin
  • 0
На березі озера у селі Стукалова Балка Слов’яносербського району на Луганщині розташований елітний будинок нардепа-комуніста Спірідона Кілінкарова. Місцеві мешканці називають розкішні маєтки – «червоне ранчо».
Коли ж луганський журналіст Олексій Туманов вирішив сфотографувати будинок, це вельми не сподобалося охороні, і вона нацькувала на нього собак – про це сам Олексій повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук». «Охорона швидко зреагувала, прогнали, почали собак спускати. ГУЛАГ, одним словом», – повідомив Туманов.
За словами журналіста, будинок в елітному селищі оформлений на тещу Спірідона Кілінкарова. Його орієнтовна вартість – кілька сотень тисяч доларів США.
«Добротний такий будиночок. Мені особисто там дуже сподобалося. Тиша, екологія, сусіди – скромні і тихі люди. Правда, на господарів будинку деякі селяни розсердилися. Начебто запросили попрацювати на ділянці, гроші хороші обіцяли, в результаті платять копійки, а то ще й штрафи якісь вигадують. Експлуатують трудове селянство загалом по повній програмі», – пише Туманов. 
Також луганський журналіст повідомив, що згодом після оприлюднення фотографій заміської резиденції Кілінкарова всіх селян, які працювали там, звільнили, навіть не з’ясовуючи, хто саме спілкувався з журналістом.
Клінкаров, нагадаємо, «прославився» тим, що спонсорував виставку візуального мистецтва «+/-15», де експонувалася ікона зі зображенням Януковича…
Газета «ВО «Свобода» № 156
svoboda.org.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.