(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«На першому етапі важливо ухвалити закон про імпічмент президента України, денонсувати «харківські угоди», скасувати шахрайську пенсійну «реформу» та грабіжницький Податковий кодекс»

  • 23 серпня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 465
  • Автор: admin
  • 0
Запитання: Сформулюйте основні положення передвиборчої програми Вашої політичної сили.
Відповідь: Всеукраїнське об’єднання «Свобода» як ідеологічна політична сила послідовно реалізує свою «Програму захисту українців». Це стосується не лише усіх парламентських, але й президентських і місцевих виборів.
Наша програма є актуальною і залишатиметься такою, допоки в Україні не будуть розв’язані ключові проблеми. Інша річ, що за технічними вимогами ЦВК передвиборча програма має бути значно коротшою, аніж є наша програма. До слова, «Свобода» ще ніколи не перебувала при владі, але завдяки нашій принциповій позиції частину програмових засад «Свободи» вже вдалося втілити в життя. Йдеться, наприклад, про визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом української нації.
Ключовими точками програми «Свободи» на цьогорічних парламентських виборах будуть питання встановлення відповідального народовладдя, справедливої власності та національної гідності. «Свобода» ще 22 січня 2012 року оприлюднила перелік із 10 законопроектів, які ми подамо, щойно потрапимо до парламенту, і які пропонуємо підтримати нашим колегам із Комітету опору диктатурі (КОД).
Виборча програма «Свободи» буде спрямована на виконання двох завдань: по-перше – усунення від влади режиму Януковича та подолання наслідків його діяльності в усіх сферах: політичній, соціально-економічній, гуманітарній і унеможливлення реваншу олігархічної диктатури; по-друге – проведення всеохоплюючих докорінних змін в країні задля побудови української держави на засадах соціальної, національної та історичної справедливості.
Отож, на першому етапі важливо ухвалити закон про імпічмент президента України і всіма законними методами домагатися відставки Віктора Януковича з посади президента, а також висловити недовіру урядові Азарова-Тігіпка-Табачника та відправити його у відставку в повному складі.
Потрібно скасувати всі незаконні, а також антиукраїнські антинародні рішення режиму В.Януковича, зокрема, денонсувати «харківські угоди» Медведєва-Януковича від 21 квітня 2010 року та інші домовленості, які шкодять стратегічним національ ним інтересам України, скасувати шахрайську пенсійну «реформу» та грабіжницький Податковий кодекс, не допустити торгівлі землею сільськогосподарського призначення, повернути у власність держави вкрадені стратегічні підприємства та природні монополії, захистити українську мову, зупинити наступ олігархічної диктатури на соціальні та національні права українців.
На другому етапі ВО «Свобода» пропонуватиме на розгляд суспільства проект Національної Конституції, напрацьований ще у 2008 році, та законопроекти, які дозволять провести кардинальні зміни в усіх галузях життя: «Про стратегічні підприємства», «Про заборону торгівлі землями сільськогосподарського призначення», «Про захист української мови», новий справедливий Податковий кодекс, який передбачає низькі податки для малого бізнесу та високі – для великого, податок на розкіш, скасування податку на україномовну продукцію.
Ми також пропонуватимемо ухвалити Виборчий кодекс, який не дозволить крутити виборчим законом як дишлом. Цей законопроект передбачає заборону платної політичної реклами, пропорційну систему виборів з відкритими виборчими списками, справедливий порядок формування комісій, унеможливлення фальсифікацій.
Ми пропонуватимемо законопроект про формування судової та правоохоронної систем на нових засадах, зокрема, використовуючи досвід Грузії; запровадження процедури виборності та відкликання місцевих суддів (до речі, відкликання має стосуватися і народних, і місцевих депутатів, крім того, слід надати громаді право відкликати керівника місцевої міліції та землевпорядника).
Принциповими для «Свободи» є законопроекти про люстрацію, про заборону комуністичної ідеології тощо.
Запитання: Чи будуть якісь особливості у передвиборчій агітації Вашої партії?
Відповідь: Виборча кампанія «Свободи» – як щодо змісту, так і щодо форм і методів її ведення – буде логічним продовженням наших попередніх кампаній. Це традиційна кампанія ідеологічної партії. Левову частку нашої пропагандистської та ідеологічної діяльності буде спрямовано на роботу безпосередньо з українцями. Це серйозно відрізнятиме «Свободу» від більшості партій, які свою виборчу агітацію вестимуть через «телевізійну трубку» та зовнішню рекламу. А партія влади застосовуватиме ще й сумнозвісний адмінресурс та коригуватиме результати виборів шляхом фальсифікацій.
Нещодавно один з аналітичних центрів, м’яко кажучи, не помічений у симпатіях до нашої політичної сили, оприлюднив рейтинг протестних настроїв в Україні. Згідно з цим моніторинговим дослідженням, «Свобода» провела понад 40% від загальної кількості протестних акцій, які відбулися в державі.
Тобто в Україні налічується близько двох сотень партій, але реально діє, як бачимо, здебільшого «Свобода».
Щодо конкретних форм виборчої роботи, то будемо реалізовувати бандерівське гасло: «Дійти до кожного українця» – від хати до хати, від людини до людини».
Газета «ВО «Свобода» № 160
svoboda.org.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.