(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Май нейм із…», або де бориспільцям вчити англійську?

  • 02 листопад 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 1221
  • Автор: admin
  • 0
Як ви могли помітити, серед іноземних мов англійська стійко займає перше місце. Сьогодні це мова міжнародного спілкування та передових технологій. Вона використовується всюди: бізнес, подорожі, наука, навчання, інтернет, фільми, музика… У деяких колах знання англійської є показником освіченості та інтеліґентності. Проте і буденних причин вивчати англійську набереться чимало.
По-перше, знання міжнародної мови значно підвищує ваші шанси на ринку праці. На сьогодні все більше роботодавців вимагають вільного володіння англійською мовою, що є вже обов’язковим критерієм працевлаштування. Все більше з’являється міжнародних компаній, навіть співбесіди до яких проходять на англійській мові. А для амбіційних жителів Борисполя — міста, яке щодня зустрічає тисячі іноземців, — англійська мова взагалі чи не найпотрібніша.
По-друге, знання найпопулярнішої в світі мови значно полегшить ваше перебування за кордоном. У будь-якому куточку планети ви з легкістю знайдете потрібне місце, дорогу, екскурсію або іншу цікавлячу вас інформацію. А можливо, навіть не виїжджаючи з рідного міста допоможете загубленому туристу дістатись до аеропорту. Страх перед невмілим спілкуванням у подорожах згубив не один мандрівний потенціал. Тож не дайте себе зупинити.
По-третє, сьогоднішні ЗМІ, такі як інтернет та супутникове телебачення, дають необмежений доступ до інформації та отримання нових знань, от тільки 80 % цієї інформації опубліковано або виходить англійською мовою. До того ж майже всі найважливіші новини з усього світу, особливо наукової сфери (книги, статті, останні відкриття та дослідження) з’являється у друці або інтернет-виданнях спершу саме на англійській мові.
Окрім того, вільне спілкування іноземною мовою надає вам переваги і у соціальній сфері. Якщо ви знаєте англійську, ви можете контактувати з людьми з усього світу, спілкуватися з цікавими особистостями, брати участь у дискусійних групах, різноманітних спільнотах, обмінюватися досвідом із закордонними колегами, пізнавати культуру інших країн тощо.
Не менш захопливо слухати англомовні пісні та розуміти їх зміст і закладений автором сенс. Якщо ж говорити про особисте життя, то саме з англійською мовою коло ваших знайомих та друзів неодмінно розшириться. І хто знає, в якому куточку світу ви знайдете своїх однодумців або заповітну половинку?..
Англійська мова є не тільки найбільш корисною мовою в світі. Вона також є однією з найпростіших у вивченні. Тож не баріться! До вашої уваги огляд курсів англійської мови у Борисполі.
Курси англійської мови «Персеверанс» (вул. Київський шлях, 14, оф. 409) працюють у Борисполі з 1996 року та вже понад 15 років навчають дорослих та дітей за всіма рівнями володіння англійською мовою від базового до продвиненого (Proficiency). Групи складаються з 8-10 чоловік, можливі індивідуальні заняття. Навчання проводиться за системою двох вчителів: одна зустріч відводиться вивченню граматики та лексичного матеріалу з україномовним викладачем, а друга — на практичне відпрацювання засвоєних знань з носієм мови. На заняттях використовуються оригінальні підручники Oxford та Cambridge. Існує міні-бібліотека адаптованих книжок художньої літератури на англійській мові. Функціонує розмовний культурно-освітній клуб вихідного дня «Let’s speak» (250 грн. на місяць), зустрічі якого проходять у дружній атмосфері. За чашкою справжнього англійського чаю ведуться розмови про літературу, мистецтво, культуру. Окрім основного навчального процесу, викладачі проводять активну позакласну роботу — лекції, семінари, екскурсії, ток-шоу, відзначення свят, що проходять виключно на англійській мові. Існують спецкурси, такі як англійська для інженерів, техніків, працівників авіації, туристичного та готельного бізнесу, медиків, тема «Граматика у піснях», окремі напрямки постановки вимови та інтонації, тощо. По закінченню курсів слухачі складають іспити та отримують сертифікат. Набір на навчання ведеться протягом усього року. Місяць занять коштуватиме не більше 400 грн. в залежності від рівня.
Універсальні курси англійської мови «Лінгвіст» (вул. Ватутіна, 99) пропонують заняття у міні-групах (до 5 чоловік) або індивідуально. Тут охоплюються також всі навчальні рівні, на оволодіння кожного з яких відводиться в середньому 3-4 місяці. Перед записом на курси вам надається можливість безкоштовно пройти усне та письмове тестування для визначення наявного рівня вашої англійської. Набір на курси проводиться постійно протягом року. Для тих, хто трохи не встиг до початку навчання, надаються індивідуальні консультації з подальшим приєднанням до вже працюючих груп. Заняття проводить викладач з багаторічним досвідом роботи. Відсутність зустрічей з носіями мови компенсують сучасними відео та аудіо матеріалами: кабінет для занять обладнаний досить великим телеекраном. Уроки проходять за чітким узгодженим графіком двічі на тиждень та тривають півтори години. Щосуботи проходять зустрічі клубу «English Activity Club», що поєднує у собі розмовний та кіно-клуб, тут також пропонуються відео ігри та караоке на англійській мові. Для студентів «Лінгвісту» зустрічі клубу – безкоштовні. Також набираються групи спеціалізованого напрямку – авіаційна англійська для працівників аеропорту. Вартість одного місяця занять на курсах становить 480 грн.. Діють численні знижки, такі як «Приведи друга», сімейні знижки, або -5 % на наступний навчальний рівень.
Курси іноземних мов «Гуд Лайн» (вул. Головатого, 47) існують в Борисполі вже 12-й рік поспіль. Працюють за власними програмами та підручниками, розробленими директором курсів Сопільнюк Н.Т. та затвердженими Міністерством освіти України. Повний курс англійської мови розрахований на 3 навчальні роки, кожен з яких триває в середньому 8-9 місяців, в залежності від успішності студентів та інтенсивності занять групи. Протягом двох навчальних років відвідувачі курсів набувають знань від середнього до високого рівня володіння мовою, останній рік відводиться на підготовку до здачі тестів TOEFL — міжнародного екзамену з англійської мови, що є обов’язковим для вступу до багатьох іноземних вузів або працевлаштування у міжнародні компанії. Навчання проводиться у групах (до 10 осіб), міні-групах або індивідуально. Існують також спеціалізовані курси для працівників аеропорту (у відповідності до вимог «ІСАО»), курс для банківських робітників, розмовний курс та інші. Після закінчення навчання та складення офіційного іспиту видається свідоцтво. Є екстернат. Середня вартість одного групового заняття становить 38 грн. за півтори години. Окрім того діє 50% знижка для груп лікарів та вчителів.
Курси іноземних мов (вул. Франка, 7) працюють вже майже 5 років та відрізняються лояльністю та гнучкістю як у організаційних питаннях, так і в навчально-методичному процесі. Бажаючим пропонуються заняття у міні-групах (3-4 студенти) або індивідуально у зручний вечірній час. Кількість занять на тиждень та їх тривалість варіюється в залежності від потреб та здібностей учнів. Навчання проводиться також за рівнями. Освоєння одного у звичайному режимі у групі триває приблизно один навчальний рік — 8-9 місяців. Можливий добір індивідуальної програми, з урахуванням мети проходження курсів, сфери використання вивченої мови, відведених на навчання строків, тощо. На базі курсів існують розмовні клуби за різними напрямками та тематиками за бажанням студентів, вартість кожної зустрічі становить 20 грн.. Зручне розташування курсів у центрі міста дозволяє відвідувати заняття не лише жителям міста, а й мешканцям району. Для потенційних поліглотів є ще курси французької, італійської та польської мов. 60-хвилинне групове заняття коштуватиме в середньому 50 грн., індивідуальне – 70 грн.. Також присутня гнучка система знижок.
Як бачимо, курси англійської мови є практично у кожному районі Борисполя. Окрім того, працює ще незліченна кількість приватних викладачів. Тож жалітися на відсутність мовної школи поблизу немає сенсу.
Головне, пам’ятайте, вчитися ніколи не пізно! І як сказав Вольтер: «Знати багато мов — значить мати багато ключів до одного замка».
Лада Скринська
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.