(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Дорогі земляки!

  • 02 листопад 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 322
  • Автор: admin
  • 0
Брати і сестри українці, мешканці Бориспільщини!
Щиро дякуємо вам за підтримку партії українських націоналістів — Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Дякуємо всім, у кого не здригнулася рука змінити все на користь українців! Низький, доземний Вам уклін.
До такого високого рівня Вашої довіри ми ішли довгих 4 роки, починаючи від дня створення Бориспільської міської партійної організації у вересні 2008 року. І хоча відразу Ваша підтримка була незначною, та ми вірили у Вас — вірних синів і дочок України, нащадків славних козаків — оборонців нашого краю. Вірили ми і в безсмертні слова нашого земляка Павла Чубинського, які стали текстом Державного Гімну України. Тож нині ми з Вами впевнені: Україна живе і житиме вічно! 
Тепер завдяки Вам «свободівська» Програма захисту українців втілюватиметься через найвищий керівний орган України — Верховну Раду. Звісно, понад 10 % за партійним списком і проходження «свободівців» до парламенту в мажоритарних округах — це ще не остаточна перемога. Але старт до неї дано, і старт хороший. І можливо, вже не за горами той час, коли Україна стане справді українською державою, бо очолюватиме її український президент!
Слава Україні! Героям Слава!
Депутати-«свободівці»
Бориспільських міської та районної рад
Ігор ПЕТРЕНКО,
Вадим ШАПОШНІКОВ,
Наталія АНДРОЩУК,
Валерій АНДРОЩУК
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.