Постіндустріальний рабовласницький лад. Сучасні раби і сучасні рабовласники
- 16 листопад 2012
- Відгуків: 0
- Переглядів: 1045
Сучасний світ поділяється на дві основні касти: сучасні раби (95 % населення) і сучасних рабовласники (5 %) населення.
Сучасне рабовласництво здійснюється в завуальованій прихованій формі. Сучасні раби немов самі обирають працювати «за їжу», тому що у нинішніх рабів усі зароблені гроші йдуть на харчування і житло!
Раби у давнину працювали безкоштовно за їжу і житло. Теперішні раби «заробляють» рівно стільки, щоб оплатити житло і їжу. Таким чином після оплати житла і їжі у сучасних рабів не залишається грошей, понад те — зростають борги! Сучасні раби також, як і раби давнини, не мають власності на засоби виробництва. Вони також, як і в давнину, не можуть утекти з території, адже у сучасних рабів немає грошей на втечу!
Таким чином, нинішні раби нічим не відрізняються від рабів минувшини!
І сучасний суспільно-політичний лад на планеті є витончено прихованим рабовласницьким ладом (у всіх країнах, у тому числі й Росії).
Сучасних рабів примушують до роботи наступними прихованими механізмами:
1. Економічний примус рабів до постійної роботи. Сучасний раб змушений працювати без зупинки до смерті, тому коштів, зароблених рабом за 1 місяць, вистачає, щоб оплатити житло за 1 місяць, їжу за 1 місяць і проїзд за 1 місяць. Оскільки грошей вистачає у сучасного раба завжди лише на 1 місяць, теперішній раб змушений працювати все життя до смерті. Пенсія також є велика фікція, тому що раб-пенсіонер віддає всю пенсію на житло і їжу, й у нього не залишається вільних грошей.
2. Другим прихованим механізмом примусу рабів до роботи є штучне створення попиту на псевдопотрібні товари, які нав’язуються рабу за допомогою ТБ-реклами, піару, розміщення товарів у певних місцях магазину. Нинішній раб втягнений у нескінченну гонитву за «новинками», а для цього змушений постійно працювати.
3. Третім прихованим механізмом економічного примусу сучасних рабів є КРЕДИТНА СИСТЕМА, з «допомогою» якої сучасні раби все більше і більше втягуються в кредитну кабалу через механізм «позичкового відсотка». З кожним днем теперішній раб винен все більше і більше, оскільки сучасний раб для того, щоб розрахуватися з відсотковим кредитом, бере новий кредит, не віддавши старий, створюючи піраміди боргів. Борг постійно висить над ним і добре стимулює сучасного раба до роботи навіть за мізерну плату.
4. Четвертим механізмом примусу сучасних рабів працювати на прихованих рабовласників є «міф про державу». Сучасний раб вважає, що працює на державу, але насправді раб працює на псевдодержаву, тому гроші раба надходять до кишень рабовласників, а поняття держави використовується, щоб затуманити мізки рабів, щоб раби не ставили зайвих запитань на кшталт: чому раби працюють усе життя і залишаються завжди бідними і чому раби не мають частки прибутку, кому конкретно перераховувати гроші, сплачені рабами у вигляді податків?
5. П’ятим механізмом прихованого примусу рабів є механізм ІНФЛЯЦІЇ. Зростання цін за відсутності зростання зарплати раба, забезпечує непомітне пограбування рабів. Таким чином, сучасний раб бідніє все більше і більше.
6. Шостим прихованим механізмом є примушення раба безкоштовно працювати: позбавити раба засобів на переїзд і купівлі нерухомості в іншому місті або іншій країні. Цей механізм змушує сучасних рабів працювати на одному містобудівному підприємстві й «терпіти» кабальні умови, оскільки інших умов у рабів просто немає і втекти рабам нема за що і нікуди.
7. Сьомий механізм, який змушує раба безкоштовно працювати, — приховування інформації про реальну вартість праці раба, реальну вартість товару, виготовленого рабом, і частки зарплати раба, яку забирає рабовласник через механізм бухгалтерського нарахування, користуючись незнанням рабів і відсутністю контролю рабів над додатковою вартістю, яку рабовласник також забирає собі.
8. Для того, аби сучасні раби не вимагали своєї частки прибутку, не вимагали віддати зароблене їхніми батьками, дідами, прадідами, прапрадідами тощо, замовчуються факти розграбування до кишень рабовласників ресурсів, які були створені численними поколіннями рабів протягом тисячолітньої історії.
https://mirvam.ucoz.ua/news/postindustrialnyj_rabovladelcheskij_stroj_sovremennye_raby_i_sovremennye_rabovladelcy/2011-09-13-24