(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Заяви про вступ у фракцію ПР написали вже 40 самовисуванців

  • 30 листопад 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 352
  • Автор: admin
  • 0
У Партії реґіонів заявляють, що майже всі самовисуванці, що пройшли до нового парламенту по мажоритарних округах, вже написали заяву про вступ у їхню фракцію.
«Майже 40 самовисуванців написали заяву про вступ у нашу фракцію, тому в новій Раді у нас буде одноосібна більшість. Закони зможемо приймати швидко і злагоджено», — розповів «Комсомольській правді в Україні» заступник голови парламентської фракції Партії реґіонів Михайло Чечетов. За його словами, самовисуванці писали заяви добровільно і ніякого тиску ні на кого не було.
Називати імена самовисуванців, які вирішили приєднатися до партії влади, Чечетов не став. На навідні запитання про те, чи надходила заява від нинішнього спікера Володимира Литвина, екс-міністра МНС Віктора Балоги і міністра економіки Петра Порошенка, депутат теж відповідати не захотів.
«Можливо, хтось ще не встиг написати заяву про вступ у нашу фракцію або у політика закінчилися чорнило, папір», — сказав він.
Нагадаємо, за результатами виборів 28 жовтня Партія реґіонів провела в майбутній парламент за списками і мажоритарними округами 185 депутатів. Щоб сформувати більшість, їм необхідний ще 41 голос.
news.zn.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.