(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

До бюджетної комісії міськради подані депутатські пропозиції

  • 07 грудня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 362
  • Автор: admin
  • 0
Минає останній місяць 2012-го, і невдовзі Бориспільська міська рада прийматиме бюджет на новий 2013 рік. Тож мною були подані пропозиції передбачити у міському бюджеті на наступний рік кошти на:
- освітлення вулиці Р. Люксембург;
- освітлення вулиці М. Фрунзе;
- асфальтування вул. Космонавта Комарова;
- асфальтування провулку Нижній вал;
- завершення асфальтування II-го провулку Городнього.
З цими побажаннями до мене зверталися бориспільці, які проживають в окрузі, що за мною закріплений. Переконаний, реалізувати наступного року це буде по силі.
До того ж встановити освітлення вулиці Р. Люксембург я пропонував ще минулого року — сказали, що потрібно передбачати кошти на проект… Сподіваюся, він уже є, й отой трухлявий стовп біля будинку № 1 не встигне когось покалічити.
Вулицю Фрунзе мала б освітлити попередня депутатська каденція, однак, напевне, тоді щось не склалося…
Заасфальтувати провулок Нижній вал — такий коротенький — взагалі буде легко і швидко, особливо для славнозвісної броварської «ШБУ-50». Впевнений, мешканці провулку будуть дуже вдячні, адже після дощу багно вже не стікатиме з вулиці до них у двір, бо на асфальті можна зліпити для брудної води якусь перепону.
Вулиця Комарова, хоч і тупикова, зате широка! Буде, де асфальтувальній техніці розминутися. А які живуть там люди хороші!..
Не потребуватиме значних витрат і доасфальтування II-го провулку Городнього…
Тож сподіваюся, що цього разу постійна депутатська комісія з питань планування бюджету, економічної реформи не проіґнорує пропозиції опозиційного депутата, які, до слова, подані на ім’я міського голови… До того ж мешканці закріпленого за мною округу на виборах голосували правильно!
Вадим ШАПОШНІКОВ,
депутат Бориспільської міської ради від ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.