(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Шановна бориспільська громадо, депутатський корпус, члени виконавчого комітету, громадські об’єднання, посадовці!

  • 07 грудня 2012
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 366
  • Автор: admin
  • 0
Щиро вітаю вас із нашим спільним святом — Днем місцевого самоврядування! У тісній співпраці щоденно ми вирішуємо нагальні питання нашої громади, яка довірила нам представляти її інтереси. Щоденно ми покликані розв’язувати життєво важливі питання не тільки місцевого, а й державного значення, сприяти реальній участі громадян в управлінських процесах. 
Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади, тісній співпраці з громадою нашого міста, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. Саме органам місцевого самоврядування випала висока честь і відповідальна місія об"єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити місто Бориспіль і всю Україну щасливими, заможними і самодостатніми. 
Упевнений, взаєморозуміння і підтримка завжди нададуть нам упевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Усім причетним до цього свята хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту, великого людського щастя, невичерпної енергії у благородній праці на благо прийдешніх поколінь.
З повагою, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.