(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Настав час вибору!

  • 08 лютого 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 483
  • Автор: admin
  • 0
Днями в одному із виборчих округів Бориспільського району, а саме у Мартусівці, відбудуться довибори у Бориспільську районну раду. Одним із кандидатів у депутати до райради є мартусівець, «свободівець» Євген ТАРАСЮК.
Євген Олегович Тарасюк народився у 1987 році в селі Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької області.
У 2004 році закінчив Київську загальноосвітню середню школу № 307.
У 2005 році переїхав з родиною в село Мартусівка Бориспільського району, де і проживає на цей час. 
Ще під час навчання розпочав трудову діяльність, влаштувавшись працювати менеджером. 
У 2008 році став членом Всеукраїнського об’єднання «Свобода», підтримуючи ідеї побудови та розвитку Української держави.
У 2009 році закінчив юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю «правознавство» й отримав диплом магістра права, після чого започаткував власну справу, продовжуючи активно брати участь у політичній діяльності партії «Свобода» на Бориспільщині.
Власним прикладом доводить, що запорукою успіху та процвітання є працелюбність, чесність, непохитна віра в свою справу.
На президентських та парламентських виборах Є. О. Тарасюк був спостерігачем та членом дільничної виборчої комісії, боровся за справедливість — проти фальсифікації під час підрахунку голосів.
Саме такі люди, як Євген Тарасюк, розуміють, що політика лише постійного «споживання» призводить до руйнування добробуту нації та економіки як окремих районів, так і України в цілому. Такі люди долають спокусу легкої наживи нечесним шляхом, спрямовують свою діяльність саме на розвиток свого краю. Вони і створюватимуть дієву опозицію тим, хто веде Бориспільщину до занепаду. 
Шановні мартусівці! Земляки!
Брати і сестри, українці!
Настав час вибору як один із шансів вийти з тієї ганебної ситуації, що склалася у нашому краї. Мета діяльності ВО «Свобода» та особисто моя — наблизити нашу спільну перемогу і якнайшвидше усунути на політичне звалище суспільних нероб, шкідників, які сьогодні паразитують на національних багатствах України. Звичайно, моє обрання депутатом Бориспільської міської ради на той термін, що залишається до наступних місцевих виборів, змінить небагато, але змусить наблизити той день, коли кожен українець пишатиметься своєю державою.
Завдяки нашій небайдужості і жорсткому контролю «касти реґіональних бюрократів» — ми змусимо їх відступити, а потім і назавжди відсторонимо. Великі перемоги народжуються з маленьких, локальних перемог. Світло правди й обстоювання права кожного українця мають стати зброєю проти шахраїв, які засіли у владних кабінетах і думають, що з награбованих грошей можуть засліпити людям очі відремонтованими дорогами, які вже наступного року доведеться знову ремонтувати. Вони ставляться до нас як до жебраків, що не мають гідності і честі, яких можна купити за подачки. Але ми сильніші! Наша сила у нашій єдності й чіткому баченні майбутнього України.
Програма захисту українців, розроблена Всеукраїнським об’єднанням «Свобода», — це ключові завдання, виконавши які, можна досягнути духовного відродження та матеріального процвітання України. І ми вже неодноразово це доводили на конкретних справах!
Отже, якщо мене буде обрано депутатом Бориспільської районної ради, зобов’язуюсь:
- підтримувати зв’язок з виборцями — мартусівською сільською громадою, органами місцевого самоврядування, розташованими на території села;
- не рідше одного разу на півріччя інформувати виборців про роботу Бориспільської районної ради та її органів, повідомляти про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку та інших програм розвитку села, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців;
- брати участь у громадських слуханнях з питань, що стосуються мого виборчого округу, в організації виконання рішень райради та її органів, доручень виборців, у масових заходах, що проводитимуться органами місцевого самоврядування на території мартусівської сільської громади;
- вивчати громадську думку моїх односельців, їхні потреби, інформувати про них Бориспільську районну раду та її органи, брати безпосередню участь у їх вирішенні;
- визначити й оприлюднити дні, години та місце прийому виборців, інших громадян; вести регулярний, не рідше одного разу на місяць, прийом виборців, розглядати пропозиції, звернення, заяви і скарги членів нашої громади, вживати заходів щодо забезпечення їх оперативного вирішення; 
- не використовувати депутатський мандат в особистих інтересах чи в корисливих цілях;
- керуватися у своїй діяльності та поведінці загальновизнаними принципами порядності, честі і гідності.
Шановні односельці, не будьте байдужими до того, що робиться у нашому селі і Бориспільському районі! Берімо якнайширшу участь у вирішенні наших пекучих і злободенних проблем! Пам’ятаймо, що найтемніша пора доби завжди буває перед світанком.
 
З вірою у розквіт Бориспільщини,
ваш Євген ТАРАСЮК
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.