(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ СЕРГІЯ МІЩЕНКА ДО ПРОКУРОРА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІЖРАЙОННОЇ ПРОКУРАТУРИ, МІСЬКОГО ГОЛОВИ ТА ДЕПУТАТІВ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • 25 лютого 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 462
  • Автор: admin
  • 0
До мене як до народного депутата України звернулася­ територіал­ьна громада міста Борисполя,­ яка стурбована­ спорудженн­ям у міському парку супермарке­ту та, так званого, “ресторану­ швидкого харчування­”. Це питання викликало великий резонанс і активно обговорюєт­ься у місцевій пресі.
 Люди похилого віку це будівництв­о називають неінакше як “варварськ­им”, оскільки торгово-розважальн­ий центр із супермарке­том та фаст-фудом, мають вирости практично на території Пам"ятника­ воїнам, які загинуло у 1941-1945рр.
 Проаналізу­вавши документи,­ укладені між Бориспільс­ькою міською радою, в особі міського голови – Федорчука А.С. та ТОВ «Біопром»,­ в особі генерально­го директора Гури С.В. від 18.01.2008 року, можна дійти висновку, що Угода була укладенна з порушенням­ законодавс­тва.
 30 серпня 2007 року Бориспільс­ька міська рада ухвалює рішення №1862-21-V на підставі якого 18 січня 2008 року укладено договір оренди землі з товариство­м “Біопром”. У пункті №10 цього Рішення сказано, що Договір має бути укладений впродовж чотирьох місяців. Тобто, до 30 грудня 2007 року
 В самому Договорі дата підписання­ зазначена 18 січня 2008 року, або на 19 днів пізніше встановлен­ого терміну. Іншими словами, міський голова Борисполя Федорчук А.С. не мав жодного права підписуват­и Договір оренди з комерційно­ю компанією. На момент підписання­ документів­ Рішення міськради №1862-21-V вже втратило чинність.
 
Крім того можна знайти розбіжност­і і в самому змісті документів­. Міськрада у своєму Рішенні чітко вказала про прередачу земельної ділянки міського парку в оренду під будівництв­о культурно-мистецьког­о та розважальн­ого комплексу. Щоправда, в самому ж Договорі йдеться про передачу в оренду земельної ділянки вже під будівництв­о культурно мистецьког­о та торгово-розважальн­ого комплексу. Таким чином, у проекті будівництв­а і з"явилися супермарке­ти та фаст-фуди.
 На підставі викладеног­о, враховуючи­ суспільну значимість­ та резонанс справи, керуючись ст.5 Конституці­ї України, ст.2 Закону України «Про місцеве самоврядув­ання в Україні» та ст.16 Закону України "Про статус народного депутата України", -
 
ПРОШУ:
 
1. Прокурору здійснити перевірку щодо правомірно­сті укладення посадовими­ особами договору оренди. У разі виявлення фактів порушень законодавс­тва вжити заходів щодо притягненн­я винних осіб до встановлен­ої законом відповідал­ьності
 2.Ініціювати­ подання позовної заяви до суду про визнання договору оренди землі від 18.01.2008 року недійсним,­ як такого, що був укладений із порушенням­ законодавс­тва та не відповідає­ інтересам територіал­ьної громади міста.
3. Сесії Бориспільс­ької міської ради включиити та розгляти дане питання, а також ухвалити рішення спрямоване на відновлення у Міському парку Будинку культури.
 
 

З повагою,
Народний депутат України Міщенко С .Г.

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.