(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Відозва

  • 22 лютого 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 285
  • Автор: admin
  • 0
Кожна самостійна і незалежна держава освітню та наукову галузь вважає за першорядну та стратегічну. Освіта та наука є не лише ідеологічною та культурною передумовою буття нації, але її економічною основою.
З огляду на колоніяльну та холуйську ідеологію теперішньої влади, зокрема радянсько-рабський світогляд міністра освіти та науки Д. Табачника, ми отримали найбільшу загрозу для нашого суверенітету. Табачники посягають на духовну основу української незалежности: мову як спосіб мислення нації та історію як її свідомість та пам’ять. Без цих двох фундаментальних опор освіти та науки неможливий розвиток і побудова національної держави.
Зменшення прохідного балу з української мови під час вступу, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату, перехід на навчання іноземців з державної мови на мову ворожої держави — російську, ймовірне запровадження мови окупанта як предмету у середні школи, запровадження асиміляторського конкурсу вивчення російської мови «Лукоморьє» — все це свідчить про оголошену в середині країни війну з мовою титульної нації — УКРАЇНСЬКОЮ.
Елементом руйнації самодостатнього національного світогляду та його входження у світовий контекст є перетворення шкільного курсу зарубіжної літератури у курс російської літератури, що сповна має переорієнтувати українських школярів на російські духовні цінності та моделі поведінки.
Виняткову роль у цьому відведено переписуванню підручників з історії України, де брутально вилучено історичні факти протиборчого змагання нашої нації за право мати Незалежну Державу. Зокрема, з підручника історії для 5-го класу вилучено знаменні «помаранчеві» події 2004 року, факт союзництва СРСР з нацистською Німеччиною, боротьбу УПА з нацистами та портрет Героя України Романа Шухевича, Голодомор як геноцид нації, організований Москвою, масштабну повоєнну русифікацію українських шкіл у 50-х роках, масові репресії українців у 30–80-і роки, вбивчу більшовицьку колективізацію та атеїстичну чуму ХХ століття, обов’язковість знань під час вступних випробовувань життєдіяльности Героїв України Степана Бандери і Романа Шухевича. Отже, знищення української гуманітарної складової освіти — продуманий і підтримуваний ззовні план не просто міністра-українофоба, але чинного уряду та Президента.
1933 року Провідник нашої нації Степан Бандера під час навальної полонізації української освіти зініціював резонансну шкільну акцію «У боротьбі за душу української дитини», де зауважив:
«Молоді друзі! Українські школярі! […] не дайте, щоб з вас вороги зробили яничарів! Не дайте, щоб ляхи обернули вас у своїх слухняних рабів! Ви маєте бути лицарями й борцями за волю України! Перед вами велика свята боротьба».
Як ніколи, ці слова Провідника злободенні. Аби не дати зробити з нашої молоді слухняних московських рабів та яничарів, ВО «Свобода» закликає вас усіма прийнятними методами боронити нашу духовну незалежність, без якої вся інша незалежність примарна:
•бойкотувати і не приймати ймовірний вихід імперського підручника з історії України через принципове навчання лише за теперішніми підручниками;
•організовувати гуртки вивчення з історії української державности та спецкурси «Лідери нації», «Українські перемоги», «Українська військова історія» тощо;
•пам’ятаючи про чорний для української освіти 1938 рік, коли російська мова стала обов’язковим предметом, і 1958 рік, коли можна було відмовитися від вивчення української мови —тепер масово і категорично відмовлятися від вивчення у школі мови окупанта — російської як подальшого надійного засобу асиміляції українців;
•активно здійснювати національне виховання через знакові націєцентричні факти нашої історії у супротиві до відновлюваної радянсько-московської ідеології, а відтак, залучати молодь до активної політичної боротьби і протистояння з теперішнім реваншистським режимом;
•повсякчас найрізноманітнішими формами та методами демонструвати свою українськість.
Наше невідступне і послідовне прагнення жити своєю МОВОЮ і наснажуватися власною ІСТОРІЄЮ зробить нас нездоланними і непереможними. Звідси така нахрапистість антиукраїнської влади та імперська агресивність Москви. Ми — на своїй, від Бога даній землі. І жоден місцевий перевертень чи чужинець не зуміє накинути нам своєї волі.
Ірина Фаріон
тел.: 0-800-50-2931
www.svoboda.org.ua
www.farion.info
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.