(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільська ОДПІ повідомляє

  • 11 березня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 252
  • Автор: admin
  • 0
З податківцями Київщини проведено 607 профілактичних заходів
Як повідомив начальник відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Київській області ДПС України Сергій Щербинін, з метою протидії корупційним та кримінальним порушенням законності в податкових органах Київської області у 2012 році проведено понад 137 службових перевірок та розслідувань, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 85 подань про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 39 посадовців, винесено 70 офіційних застережень про недопущення виявлених недоліків в подальшому.
Крім того, за 2012 рік складено сім протоколів відносно посадових осіб державної податкової служби за порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів на підставі ст.172-7 КУпАП, за результатами розгляду яких судами 7 осіб притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді штрафів.
У випадку проявів протиправних та корупційних дій з боку працівників податкової служби області необхідно телефонувати за номером «Пульсу податкової» (044) 284-00-07, зазначив С.Щербинін. Лінія працює  цілодобово: у робочій час інформацію про корупційні та інші неправомірні дії приймають працівники ДПС, а у позаробочий — інтерактивний автовідповідач. 
За матеріалами ДПС у Київській області
Обсяги автоматичного відшкодування ПДВ на Київщині зростають
Платникам податків Київщини автоматично відшкодовано більше 147 млн.грн., це на 86,6 млн.грн., або у 2,4  рази більше, ніж  у 2011 році, коли суб’єкти господарювання області «автоматом» отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість на суму  60,6 млн.грн.
За інформацію управління оподаткування юридичних осіб ДПС області, протягом 2012 року 15 експортерів  області скористалися можливостями автоматичного бюджетного відшкодування.
Більшість платників, які отримали автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, здійснюють господарську діяльність у промисловості.
Основний критерій, що надав можливість постійного відшкодування податку на додану вартість по експортних операціях в автоматичному режимі, — це стабільно високий рівень середньої заробітної плати працівникам.
За  результатами автоматизованого відбору на рівні ДПС України у січні 2013 року визначено  11 платників, які відповідають встановленим законодавством критеріям та отримають бюджетне відшкодування податку на додану вартість в автоматичному режимі на суму 7,7  млн.грн.
За матеріалами ДПС у Київській області
Вихованці з дитячого будинку «Материнка» завітали до податківців Київщини
14 січня цього року вихованці дитячого будинку «Материнка» завітали до ДПС у Київській області з святковою програмою, за для того щоб привітати податківців. Цього дня зібравшись усі разом біля ялинки діти співали пісні і колядки, танцювали.
Вже одинадцять років поспіль податкова служба Київської області опікується  вихованцями дитячого будинку «Материнка» у м. Біла Церква.  Працівники ДПС у Київській області на чолі з Головою Нізенко Олегом Васильовичем підготували новорічні подарунки та смачні гостинці (цукерки, печиво, фрукти) для дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі отримали масу нових вражень.
За матеріалами ДПС у Київській області
 
Надходження на Київщині перевищують минулорічний рівень майже на 21 відсоток
За 2012 рік податківці Київщини забезпечили до бюджетів усіх рівнів 9,1 млрд. гривень. В порівнянні з попереднім роком показник перевищений на 1,6 млрд. грн., або на 20,9 відсотка. 
До Державного бюджету зібрано 5,4 млрд.грн., що дозволило забезпечити позитивну динаміку до 2011 року (124,2% за темпами та додаткові 1,1 млрд. грн.). 
До місцевих бюджетів від платників податків надійшло 3,7 млрд. грн., що дозволило забезпечити позитивну динаміку до фактичного показника 2011 року (116,2% за темпами та додаткові 516 млн.грн.). 
Досягнуто перевищення надходжень основних бюджетоутворюючих платежів місцевих бюджетів: 
Податок з доходів фізичних осіб – на 113,8%, додатково до минулого року надійшло 342 млн. грн. (забезпечено 2,8 млрд. грн.); 
Плата за землю — на 109,0%, додатково 37 млн. грн. (забезпечено 445 млн. грн.) 
Станом на 01.01.13 податковий борг (без підприємств-банкрутів та призупинення стягнення) скорочений з початку року на 99,3 млн. грн. або на 15 відсотків і складає 564,6 млн. гривень. 
В той же час загальна сума податкового боргу (з урахуванням підприємств-банкрутів, пені та призупинення стягнення) скорочена з початку року на 144,9 млн. грн. (на 16 відс.) і складає 764,7 млн. гривень. Скорочення протягом грудня склало 30,6 млн. гривень.
За матеріалами ДПС у Київській області
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.