(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

БеТеРи від воріт «БГЦ» опозиція прибрала… Але якою ціною?

  • 31 травня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 892
  • Автор: admin
  • 0
— під таким лейтмотивом у приміщенні виконавчого комітету нещодавно проходила конференція, влаштована для місцевих ЗМІ лідерами опозиційних сил, депутатами Бориспільської міської ради  Я. М. Годунком та  Ю. О. Адамовським.
Головною метою такого заходу була потреба спростувати різні чутки, які останнім часом поширювалися у місті і, зокрема, в інтернеті, що буцімто керівники міських організацій опозиційних партій — «УДАР», «Батьківщина», «Свобода» та ін. зрадили інтереси міської громади, прибравши «пікетувальну» техніку з-під воріт сумнозвісного будівництва «Багатофункціонального громадського центру».
Як наголосив депутат Ярослав Годунок, не останню роль у поширенні вказаних чуток відіграли й окремі працівники виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
«Хотілося б нагадати, — пояснював депутат, — що головним завданням пікетувальників були вимоги до забудовника виконати умови угоди, укладеної ним з міською радою. Нас і нині не влаштовує та кількість місць актової зали, яка передаватиметься міській громаді… Однак завдяки злагодженим діям опозиційних сил нам вдалося її домогтися, принаймні, на 450 місць (угода про це вже нині є, підписана ТОВ «Біопром»); також на сесії ми зініціюємо підняття для «Біопрому» орендної ставки за землю з 3 до 12 %; на сьогодні цією компанією у місто уже перераховано 250 тис. грн. на благодійні цілі. Загалом спільними зусиллями ми «вибили» у забудовника близько 5 млн. грн., які, сподіваюся, згодом також надійдуть до міського бюджету і рівномірно будуть розподілені на потреби кожного округу.» 
Депутати Я. Годунок та Ю. Адамовський щиро подякували усім, хто брав активну участь у захисті інтересів громади міста, — політичним організаціям «УДАР», «Батьківщини», «Фронту змін», НРУ, КПУ, «Свободи», громадським активістам і навіть Громадській раді, яка також висловила свою позицію, підтримавши справедливі вимоги до забудовника.
А ось міській виконавчій владі добряче перепало «на горіхи». Так, депутати зауважили, що міський голова, «реґіонал» А. С. Федорчук з його «молодою командою» в особі головного архітектора міста С. В. Хміля, начальника Управління  юридично-кадрового забезпечення О. К. Жарого та заступника міського голови з питань будівництва М. А. Піскора ще нічого не зробили для того, аби в цій ситуації захистити інтереси міської громади, а, навпаки, майже у всьому сприяли забудовнику. Натомість з боку певних представників згаданої установи поширювалися чутки про продажність місцевих лідерів опозиції.
Ще однією і, можливо, чи не найголовнішою причиною зняття БТР-пікетів біля «БГЦ» є спроби вчинення провокацій та тиску на опозиціонерів. На цьому Я. Годунок окремо закцентував увагу працівників мас-медіа:
«Проти нас, імовірно, за «біопромівські» гроші були найняті представники кримінальних угруповань з метою психологічного і навіть фізичного впливу на мене та Юрія Адамовського. Конкретно були заплачені кошти окремим працівникам правоохоронних органів з метою скоєння проти нас провокації, внаслідок якої хотіли підкинути нам в автомобіль валізу з грішми. Знаючи про такі дії та досягнувши певних результатів у цьому протистоянні із забудовником, про які щойно йшлося, ми свідомо пішли на згортання нашого протесту і прибрали свою техніку, яка перешкоджала в’їзду на будмайданчик. У кожного з нас є родина й одне лише життя, але надавати нашим опонентам — рейдерам, які захопили наш парк, — можливість смакувати наше перебування за ґратами теж не дуже хотілося… Та ми ще продовжимо свою боротьбу!»
Серед запитань, які ставилися до організаторів прес-конференції, з вуст присутньої тут начальника відділу внутрішньої політики виконавчого комітету Т. Петруші пролунало: чому на цей захід не були запрошені працівники міськвиконкому, які курують питання будівництва «БГЦ», аби журналісти почули і їхню думку? На це було почуте цілком переконливе заперечення  Ярослава Годунка, оскільки це уже був би дещо інший формат, а не прес-конференція, — наприклад, дискусія чи «круглий стіл».
А й справді, коли не так давно очільники виконавчого комітету влаштували подібну конференцію для ЗМІ, намагаючись очорнити діяльність газети «Ринок Бориспіль», чому нікому з відділу внутрішньої політики не спало на думку запросити також і представників вказаної газети, аби почути і їхню думку? До того ж Я. Годунок нагадав, що призначення згаданого відділу — служити насамперед міській раді (заради чого він і створений!), а не намагатися захищати міськвиконкомівське начальство.
«У нелегкому протистоянні із рейдерами ми досягли хоча б чогось, — підсумували депутати. — Тому у цьому питанні хотіли би побачити певні досягнення міського голови та його підприємливої команди!»
Вадим ШАПОШНІКОВ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.