(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Фестивальне літо розпочалося!

  • 13 червня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 418
  • Автор: admin
  • 0
Цього року приємно вразив фестиваль «Рок-н-Січ», який, за традицією, відбувся у Києві на Трухановому острові у першій декаді червня і був безкоштовним. Багато тисяч відвідувачів мали змогу послухати український та шведський рок різних напрямків. Чистий і красивий острів на Дніпрі створював вражаючу атмосферу.
Українська прадавня та сучасна культури, купальські звичаї та традиції — саме така тематика V міжнародного фестивалю звичаєвої культури «Живий Вогонь», який запрошує всіх до Вінниці на мальовничий півострів Бригантина з 21 по 23 червня 2013 року. Козацькі осередки з усієї України, розваги, змагання, частування традиційними українськими стравами, автентична музика, живий народний спів, фольклорні колективи, фаєр-шоу, видобування вогню та багато чого цікаво і незабутнього відбудеться на фестивалі.
Якщо вас цікавить відпочинок в етно-стилі, відвідайте еко-культурний фестиваль «Трипільське Коло», який вже вшосте відбудеться на Київщині — у Ржищеві з 27 по 30 червня. Цього літа фестиваль буде присвячений 120-річчю відкриття Вікентієм Хвойкою Трипільської культури і проходитиме під стихією води. Мета фестивалю — привернути увагу людей до усвідомлення і розуміння, яку воду ми п’ємо і якою має бути вода для позитивного впливуна наш організм, донести важливість дбайливого ставлення до води; використовуючи трипільську тематику, провести ряд заходів та акцій, присвячених збереженню водних ресурсів в Україні та важливості їх чистоти. Вас приємно вразить кількість майстер-класів, які включають широкий асортимент захоплень, великий ярмарок майстрів, різноплановість і колористика «Трипільського Кола». На великій сцені виступлять 13 гуртів із 7 країн світу у таких музичних напрямках, як фольк-рок та етно-джаз.
Ще один київський фестиваль «Країна Мрій» відбудеться 6-7 липня незмінно на «Співочому полі».
Ідейний натхненник етно-фестивалю, Олег Скрипка, доклав максимум зусиль, аби і цього року українська публіка змогла відпочити на автентичному фестивалі і послухати якісну музику народного спрямування, причому не лише з України, а й з-за кордону. До того ж фест буде безкоштовним! «Країна Мрій-2013» — уже десята, тож організатори обіцяють кілька цікавих нововведень до річниці фестивалю.
«The Best City» з’явився на фестивальній карті України лише минулого року, але вже з першого разу зарекомендував себе як потужний фестиваль з міцним лайнапом, що дало українським шанувальникам музики надію, що і в нашу країну почнуть привозити актуальних виконавців світового масштабу. 12-14 липня на «Best City» виступатимуть «Hurts», «Scorpions», «Enter Shikari», «Мумий Тролль» та ціла гвардія українських рок-виконавців. Сподіваємося, що фестиваль втримає заявлену планку якості та порадує своїх відвідувачів хорошим настроєм.
VIII фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!», що відбувається 2-4 серпня у с. Урич Сколівського р-ну Львівської обл., щороку проходить біля пам’ятки архітектури ІХ–ХІІІ ст., наскельного міста-фортеці Тустань. Залишки неприступної колись твердині знову оживають, їх штурмом беруть татари і захищають воїни-русичі. «Ту Стань!» переносить відвідувачів у середні віки та творить атмосферу тих часів: окрім реконструкції боїв, на фестивалі лунає середньовічна музика, відтворюються традиції, ремесла та розваги. Бугуртам (масовим боям під час турніру) на фестивалі присвячують окремий день. Також до програми «Ту Стань!» входять майстер-класи та змагання лицарів; на території функціонуватимуть ігрові містечка.
Волинь — повстанський край, земля українських героїв, яка споконвіку була символом нескореності українського народу. Саме на цих землях зародився фестиваль українського духу «Бандерштат», що проходитиме в Луцьку 3-4 серпня. Уже сьомий раз відбудеться цей фестиваль з метою піднесення української національної ідеї серед молоді, пропаґування життєвої активності та здорового способу життя, увіковічення образу Степана Бандери як національного символу. На сцені «бандерштатівці» зможуть почути найкращих патріотичних альтернативних виконавців України.
Для запеклих поціновувачів якісної музики цьогоріч на Львівщині відбудеться V драйвовий фестиваль «Захід» — у селі Родатичі на Сонячній Галявині 16-18 серпня. Понад 50 виконавців на 3-х сценах! Саме тут збираються чи не всі найкращі, переважно, рок-гурти України — такі як «Воплі Відоплясова», «Скрябін», «O.Torvald», «Фліт», «Анна», «Крихітка», «Карна», «The Вйо» і багато інших. «Захід» щороку охоплює все більше країн світу, і тому вже не вперше ми зустрічаємо такі відомі гурти, як «Ляпіс Трубяцкой» (Білорусь), «Zdob Si Zdub» (Молдова), «Rocky Leon» (Австрія). Вперше на заході Україні, на фестивалі «Захід» виступить «Noize MC» (Росія). За традицією, «Захід» є завершальним акордом фестивального літа в Україні.
Насправді, за доступну ціну можна відвідати найрізноманітніші фестивалі у різних куточках нашої країни. Головне — бажання цікаво проводити час і мати з собою позитивний заряд настрою, без якого не відбудеться жоден фестиваль. Відвідуючи такі заходи, ви знайдете собі багато нових друзів і однодумців. Фестивальні дні запам’ятаються назавжди.

Дмитро МАЦЮК

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.