(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Про події навколо будівництва «БГЦ» в парку культури та відпочинку

  • 13 червня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 502
  • Автор: admin
  • 0

Шановні жителі міста Борисполя!

Міська партійна організація ВО «Батьківщина» неодноразово разом з іншими опозиційними політичними партіями — ВО «Свобода», «УДАР», «Народний Рух України» — зверталася до міськрайонного прокурора та до міського голови з проханням вжити відповідних заходів щодо незаконного самовільного будівництва ТОВ «Біопром» «Багатофункціонального громадського центру» в парку культури та відпочинку.
На одному із засідань Бориспільської міської ради міськрайонний прокурор, молодший радник юстиції М. М. Ульмер заявив, що відстоюватиме інтереси громади міста у питанні законності будівництва «БГЦ»«Біопромом», оскільки він (прокурор) є відповідальним за виконання законодавства України на ввіреній йому території. На наші звернення від 29 січня і 12 квітня 2013 року поки що реаґування прокурора на грубі порушення норм закону не відбулося. Але ми віримо, що воно все таки матиме місце, і ми проінформуємо громаду міста про те, чиї інтереси насамперед захищає прокуратура.
Містом точаться розмови, що міський голова А. С. Федорчук протягом багатьох років підробляв правові документи (договір оренди землі, рішення міської ради, рішення виконавчого комітету, додаток до договору оренди землі) щодо будівництва «БГЦ» на користь свого товариша, директора ТОВ «Біопром», за що не поніс поки що ніякого покарання. У даний час міський голова артистично з допомогою окремих куплених журналістів та інших залежних від нього посадових осіб у місцевих ЗМІ розповідає, що він до корупції не причетний, що все буде красиво і що за все відповідальні депутати. Чи не виглядає це як цинізм і нахабність вищого ступеня?
То у чому ж істина? Де правда, а де добре зрежисована, куплена брехня?
Правда в тому, що депутати міськради V скликання з громадою міста дали дозвіл ТОВ «Біопром» на розробку архітектурного проекту на будівництво культурно-мистецького та розважального комплексу в парку культури та відпочинку.
Правда в тому, що за вимогою депутатських комісій і вимогами містобудівних норм і обмежень виділена земельна ділянка повинна забудовуватися згідно з погодженим ескізним проектом на 50 %, а 50 % — мають бути передбачені для зони відпочинку з кольоровими фонтанами, бесідками, клумбами квітів, арками, куточками відпочинку та пішохідними доріжками. Архітектурний проект будівництва повинен гармонійно доповнювати і вписуватися в ландшафт парку культури та відпочинку, містити в собі архітектурний стиль, бути витвором і окрасою нашого міста. У цьому проекті мала би бути концертна зала, яка стане муніципальною власністю громади.
Правда полягає і в тому, що за умисного чи неумисного мовчазного сприяння міського голови, а також підлеглих йому держслужбовців, ТОВ «Біопром» на свій розсуд і за власним бажанням розробило й затвердило проект будівництва, що містить комплекс комерційних споруд, які нададуть можливість власнику неймовірно збагачуватися.
Так, дійсно, жителі міста в цьому торгівельному комплексі поруч з меморіалом Слави матимуть змогу придбати і картоплю, і цибулю, і каструлю, і білизну… Але в якому місці? У єдиному парку культури та відпочинку, де, згідно з генеральним планом розвитку міста, повинен бути культурно-мистецький центр — храм духовності і культури.
Шановні жителі міста! Порівняйте, будь ласка, храм духовності і культури з комплексом комерційних сараїв, які призведуть до транспортного колапсу та екологічного лиха. Ось така правда!
Диво та й годі!
Правда полягає і в тому, що через продажних журналістів і «знавців» архітектури в особі кіоскерки чи обманутого художника міські чиновники разом з товариством «Біопром» намагаються задурити, забрехати і спотворити дійсність щодо «БГЦ» на сторінках газети «Вісті».
Правда полягає і в тому, що наш міський голова за наші бюджетні кошти з метою побачити світ, а потім «розвивати наше місто за європейськими стандартами», відвідав Америку, Європу та Прибалтику. Запитуємо у міського голови, де він побачив у цивілізованій державі такий витвір, як «БГЦ» з супермаркетами в парку культури та відпочинку? Це виходить за рамки здорового глузду!
Правда полягає й у тому, що проект «БГЦ» у парку культури та відпочинку є, за своєю суттю, безглуздим, вершиною сірої тупості, на чому наголошують не тільки опозиційні, а й провладні партії. Тобто усі партійні організації міста Борисполя.
За результатами проведеного опитування, 88% жителів міста налаштовані проти будівництва «БГЦ» у парку культури та відпочинку, а яке буде реагування міськрайонного прокурора на порушення норм закону, нам поки що невідомо. Припускаємо, що міськрайонний прокурор поглиблено вивчає матеріали справи, щоб прийняти законне рішення.
Гірка правда полягає й у тому, що міський голова і підлеглі йому чиновники не виконали вимоги рішення міської ради, за яким із забудовником повинні бути укладені договори. Перший договір — про участь інвестора в розвитку інфраструктури міста, а другий — про спільну участь у проекті будівництва культурно-мистецького та розважального комплексу. На підставі договору про спільну участь громада міста й одержала б ту омріяну концертну залу. Оскільки договору не існує, то у ТОВ «Біопром» немає ніяких зобов’язань. Маємо ситуацію, коли забудовник спільно зі своїми партнерами у виконавчій владі намагається безкоштовно вкрасти у громади міста елітну земельну ділянку і використати її за власним бажанням. Концертна зала — це уже міф, це обіцянка-цяцянка, а дурневі — радість. Нас усіх — всю громаду міста — намагаються пошити у дурні!
Підтвердженням цих слів є примітивна гра, яку проводить ТОВ «Біопром», розробляючи договір, за яким забудовник колись — коли стане власником «БГЦ» — подарує місту концертну залу. Самі собі пишуть зобов’язання, які в подальшому не мають ніякої юридичної сили. Відбувається відкрите нахабне ШАХРАЙСТВО!
Правда полягає ще й у тому, що на сьогодні з боку орендодавця, міської ради та виконкому, не складені акти, які засвідчили б факти порушення ТОВ «Біопром» договору оренди земельної ділянки і засвідчили також порушення, допущені в процесі проектування. А саме:
- будується не той об’єкт, на який давали згоду депутати;
- земельна ділянка незаконно забудовується під супермаркети, порушені вимоги містобудівних норм і обтяжень, за якими 50 % під об’єкт будівництва, 50 % — благоустрій, зона відпочинку. Зони відпочинку в проекті не існує;
- порушені державні будівельні норми, оскільки у проекті не вистачає місця на автостоянки і забудовник планує розмістити їх на вул. Київський шлях — прямо на зеленій зоні між деревами та вздовж алеї меморіалу Слави.
На жахливі порушення ТОВ «Біопром» з боку міського голови немає жодного попередження, жодного рішення з вимогою до забудовника усунути допущені порушення. За таких обставин міський голова, звісно ж,«далекий від корупції і немає ніякого інтересу в проекті «БГЦ». Цим прибутковим витвором, можливо, й справді будуть пишатися його діти та онуки, а жителі міста — проклинати.
Правда полягає й у тому, що всі опозиційні партійні організації продовжують боротьбу проти свавілля в парку культури та відпочинку і готові подавати до суду позовні заяви про розірвання міською радою договору оренди землі із забудовником. Ми також готові звернутися за підтримкою до народних депутатів України, до центрального телебачення та центральних ЗМІ. Нехай дурість наших чиновників побачить уся Україна!
Ми також віримо, що жителі міста готові до акцій протесту і покажуть свою спільну силу, з якою влада буде змушена рахуватися.
Уся боротьба — попереду!
Разом переможемо цю зграю хижаків!

Голова Бориспільської міської партійної
організації ВО «Батьківщина»
Ю. Б. Сороколат,
Голова Бориспільської міської партійної
організації «УДАл³талія Кличка
С. М. Чемерис,
Голова Бориспільської міської партійної
організації ВО «Свобода»
І. В. Петренко,
Голова Бориспільської міської партійної
організації «Народного Руху України»
А. У. Чабанюк

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.