(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Крок у нове життя

  • 27 червня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 521
  • Автор: admin
  • 0
Закінчення школи, перший крок у доросле життя — перехідний момент у житті кожного підлітка, очікувана радісна й одночасно сумна подія. Як відомо, кращий шкільний друг часто стає другом на все життя. Рідко коли знаходиться людина, яка б не спілкувалася ні з ким зі своїх колишніх однокласників.
Так з чого ж починається той самий, чарівний, випускний вечір? Звичайно ж, з батьківського гаманця. Оренда ресторану, організація розважальної програми, подарунки вчителям та, звісно ж, костюми та сукні — все неодмінно вдаряє по сімейному бюджету — у когось сильно, а в когось не дуже. То в скільки ж обійшовся цьогорічний випускний вечір родинам випускників?
На ресторани, організаційні моменти та подарунки вчителям було витрачено в середньому по дві тисячі гривень у кожній сім’ї (сума збільшувалася залежно від кількості родичів, що побажали бути присутніми на святкуванні).
А ось витрати на зовнішній вигляд були значно серйознішими. Та це й не дивно, адже кожен хоче буди в такий пам’ятний момент якомога красивішим. У середньому на одяг, зовнішність та аксесуари кожного випускника було витрачено від трьох до чотирьох тисяч гривень. Звичайно, це лише в середньому підсумку. У деяких випадках витрати на костюми, сукні, зачіски, туфлі, ремні та інше становили від п’яти до семи тисяч.
Та все ж не будемо забувати мудрий вислів «Не в грошах щастя». Особливо, коли спостерігаєш, як твоя дитина йде головною вулицею міста в заворожуючому параді, в шикарному наряді зі стрічкою з написом «Випускник» та квітами, подарованими кимось із сотень людей, що затулили собою всі узбіччя та милуються красою цього дійства, згадуючи свої шкільни роки.
Цьогорічний парад випускників не став винятком і справляв таке ж чудове враження. Хоч дехто й скаржиться, що занадто швидко пройшли парадом герої цього вечора, але ж уявімо, як важко дівчатам крокувати в новеньких, нерозношених туфлях, ще й на підборах!..
Завершальним пунктом параду традиційно став стадіон «Колос», на якому відбувалися щорічні урочистості на честь випускників. Але й тут, за словам критиків, не все пройшло відмінно. Кульки, з якими йшли діти, були відппущені в небо майже з самого початку, тоді як цей феєеричний момент прийнято робити під кінець, щоб дати час всім бажаючим дістатися стадіону. З феєрверком також вийшло не зовсім драматично, адже обставини склалися так, що заряди вистрілили ще в світле небо, тому ефектність була недостатньою.
Але це все дрібниці, адже головне дійство для молоді почалося трохи пізніше, в орендованих ресторанах зі столами, повними їжі та напоїв, розважальними програмами, танцями та, звичайно ж, традиційною зустріччю світанку у рідній школі як даниною прощання з нею.
Тости поздоровлення випускників, побажання вдалого дорослого життя, подяки вчителям, слова гордості батьків, сльози прощавання шкільних друзів. Ось що наповнювало цей вечір у сотень родин Борисполя.
А ранкове сонце неспішно нагадало про зовнішнє незалежне оцінювання, що невпинно наближається. Тому побажаємо вчорашнім випускникам, сьогоднішнім абітурієнтам успіхів у вступі до вищих навчальних закладів і поздоровити з першим кроком у доросле життя.

Володимир КОСИНСЬКИЙ,
студент

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.