(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини України

  • 25 липня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 486
  • Автор: admin
  • 0

«Свободівці» припинили масове кнопкодавство «реґіоналів» у Київській обласні раді

Депутати фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в Київській обласній раді домоглися припинення масового голосування «регіоналів» за відсутніх під час засідання сесії. Про це після засідання облради 23 липня 2013 року проінформував голова фракції  «Свободи» Олег Бондарчук.
За словами націоналіста, аби запобігти нелегітимному голосуванню, від фракції «Свободи» було спрямоване відповідне звернення голові облради Олександрові Качному. «Таким чином ми примушуємо ходити «реґіоналів» на сесію. Якщо вони отримали право бути депутатами та мають тотальну більшість, нехай усвідомлюють, що наслідком їхнього голосування є нинішній занедбаний соціальний та економічний стан в області», — зазначає Олег Бондарчук.
Як повідомляє «свободівець», відповідаючи на його запит про наявність на попередній сесії карток у системі реєстрації відсутніх депутатів-«реґіоналів», голова облради відповів, що він не в змозі фізично проконтролювати це питання. «У зв’язку зі зверненням «Свободи» та припиненням участі націоналістів у засіданні попередньої сесії, коли «свободівці» протестували проти нелегітимного голосування та порушення регламенту, сьогодні депутати фракції Партії реґіонів уже намагалися приховувати голосування за відсутніх. Принаймні на опустілих рядах не було видно реєстраційних карток відсутніх депутатів, як це було на попередньому засіданні сесії», — зауважує націоналіст.
Голова фракції «Свободи» в облраді зазначає: «На жаль, Партія реґіонів має тотальну більшість. Саме тому вони несуть повну відповідальність за розбазарювання, яке відбувається в Київській області по майнових та інших питаннях. Серед основних питань, що були розглянуті на сесії, — внесення змін до бюджету, затвердження різноманітних програм, які не мають корисного змісту, затвердження розподілу мисливських угідь. Важливим для «реґіоналів» є всі питання, що стосуються перерозподілу, відчуження майна та землі. Наприклад, цього разу «дерибанили» майно підприємства «Друкар», на балансі якого перебувають приміщення на вулиці Хрещатик та в інших районах столиці. Практично більшість пунктів ми голосували проти або утримувалися, за виключенням деяких соціальних питань, які ми підтримали».
Олег Бондарчук зауважує, що боротьба націоналістів із свавіллям «реґіоналів» триває. Всі рішення, що можуть містити корупційну складову, ті, які звужують права українців, неодмінно отримають правову оцінку в майбутньому.
Прес-служба Київської обласної організації  ВО «Свобода»
 
Янукович ветував відтермінування заборони на відведення земельних ділянок
Президент України Віктор Янукович відповідно до частини другої статті 94 Конституції України повернув зі своїми пропозиціями для повторного розгляду парламентом Закон «Про внесення змін до розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності «щодо зупинення дії заборони на відведення земельних ділянок», повідомляє прес-служба голови держави.
Пропозиції Януковича під час повторного розгляду зазначеного Закону на пленарному засіданні Верховної Ради України доповість Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.
Закон був прийнятий Радою 21 червня. Ним пропонувалося, що на територіях, де, згідно із зазначеним Законом, не затверджено плани зонування або детальні плани територій, окрім Києва, рішення щодо визначення та надання містобудівних умов і обмежень прийматимуть уповноважені органи містобудування та архітектури з урахуванням попередніх планувальних рішень у межах встановленого законодавством строку.
realty.obozrevatel.com
 
…і підписав закон про векселі
Президент України Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким уряд зможе використовувати фінансові векселі для реструктуризації бюджетної заборгованості, яка виникла станом на 1 січня 2013 року.
Крім того, векселі можуть використовувати для оформлення заборгованості з відшкодування податку на додану вартість, якщо платник податків вибрав такий варіант розрахунків. Сума заборгованості буде ділитися на п"ять рівних частин і оформлятися векселями з погашенням через один, два, три, чотири роки і п"ять років.
Передбачена також можливість сплати векселями зобов"язань перед бюджетом, але не раніше строку їх погашення.
Верховна Рада прийняла цей закон 4 липня.
news24ua.com
 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.