(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Перевізники: «Або підвищення плати за проїзд, або зменшення рейсів!»

  • 05 вересня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 476
  • Автор: admin
  • 0

— саме у такому ключі проходила прес-конференція, влаштована 22 серпня виконавчим комітетом Бориспільської міської ради та місцевими перевізниками.

Мета такої прес-конференції — вже вкотре донести до міського населення наміри перевізників підвищити тарифи на проїзд як міськими маршрутами, так і міжміськими. Тож у заході взяли участь фізичні особи-підприємці Кисельов О. А., Семенко О. В., Мозговий М. І., Пєшая Ю. А., Іваненко М. С. та директор ПАТ «Атасс-Бориспіль» Пасько С. В. Міську владу представили депутат облради, перший заступник міського голови М. П. Корнійчук, головний спеціаліст відділу виконавчого комітету МР з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Т. Г. Слободська, представник депутатської постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та комунікацій Я. М. Годунок, член постійної комісії з питань планування бюджету, економічної реформи Ю. В. Локайчук та автор цієї статті.
Питання про необхідність підвищення тарифів на проїзд місцеві перевізники порушували ще в минулі роки, про що писалося і в нашій газеті. Проте міська влада намагалася всіляко стримувати таку тенденцію, ще не вбачаючи у цьому ґрунтовної економічної мотивації. Однак цього разу нібито виявила намір піти перевізникам назустріч, організувавши спільну конференцію для журналістів. Адже, як по черзі висловилися підприємці у сфері громадського транспорту, відкладати далі вже нікуди. Якщо цього не зробити тепер, то перед черговими виборами чиновники ще більше стримуватимуть такі спроби.
До чого може призвести брак коштів на амортизацію, пальне та ремонт мікроавтобусів, виплату зарплати водіям? Щонайменше до транспортного колапсу. Адже якщо перевізники будуть змушені скоротити кількість рейсів на маршруті і відповідно почнуться звільнення водіїв, то аналогічно зменшиться і пасажиропотік, а разом з тим і зручності для пасажирів. Уявіть собі, як можна буде добиратися на роботу вранці, якщо маршрутка ходитиме не раз на годину, а, наприклад, раз на дві? Відчувати себе оселедцем у банці не дуже-то й приємно. Чи не так?
Звісно, журналісти ставили до перевізників різні запитання, у тому числі й про підвищення рівня обслуговування, на що перевізники дали позитивну відповідь. Та й просять вони підвищення незначного — всього на 50 копійок. Тобто зробити вартість проїзду 2 грн. 50 коп.
Все ж остаточний висновок на цій прес-конференції не прозвучав. Незабаром це питання розглядатиметься на одному із засідань виконавчого комітету. Міська влада хоче також почути з цього приводу і думку наших читачів. Тож чекаємо на ваші відгуки.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.