(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини з України

  • 18 жовтня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 295
  • Автор: admin
  • 0

Святослав Ханенко: Система охорони здоров’я потребує серйозних організаційних, економічних, управлінських трансформацій

15 жовтня 2013 року народний депутат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення реформування системи охорони здоров’я, медичної освіти та науки Святослав Ханенко взяв участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Акредитація — підтвердження компетентності та запорука якості послуг медичних лабораторій».

У своєму виступі «свободівець» наголосив, що українська система охорони здоров’я потребує надзвичайно серйозних системних, організаційних економічних, управлінських трансформацій.

«Такі трансформації потребують об’єднання всіх учасників процесу в інтересах задоволення потреб громадян України у якісній і доступній медичній допомозі», — зауважив націоналіст.
Святослав Ханенко підкреслив важливість та актуальність подібних форумів для системи охорони здоров’я в цілому та її важливої функціональної й організаційної складової — лабораторної служби зокрема.
«За роки стихійних реформ у системі охорони здоров’я відбулися зміни і в лабораторній службі. Подальші перспективи розвитку цього сегменту залежать від консолідації зусиль усіх зацікавлених сторін. В умовах формування нових стандартів і нової економіки системи охорони здоров’я тема лабораторних досліджень потребує відвертої предметної розмови. Найраціональніші та найефективніші пропозиції мають спричинити формування таких взаємовідносин у форматі пацієнт — лікар, які б слугували розвитку системи охорони здоров’я. І ця система має відповідати з одного боку потребам українського суспільства, а з іншого — європейським і світовим стандартам», — зазначив Святослав Ханенко.
«Присутність на цій конференції засвідчує мою готовність, готовність фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода», новоствореного міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями до дієвого та ефективного партнерства. Громадськість і професійні спільноти мають вимагати від народних депутатів повної віддачі», — наголосив народний депутат.

Прес-служба ВО «Свобода»

У Вишневому націоналісти влаштували погром у наркоказино

Активісти спільноти «Святошинські робінгуди» («Білий молот») разом з ніжинськими націоналістами розгромили гральний салон у місті Вишневе під Києвом. Свою акцію вони присвятили Дню Української повстанської армії —14 жовтня.

Втім, під час рейду були виявлені не тільки ігрові автомати, а й шприци, ретельно приховані під барною стійкою. Став очевидним той факт, що в приміщенні розташовувався ще й наркопритон .
Варто зазначити, що злочинне «гніздо» спокійнісінько діяло в 200 метрах від дільничного пункту міліції і в 500 метрах — від міської ради міста Вишневе. «Очевидно — для зручності, щоб перевертням у погонах і міським чиновникам було зручно ходити за даниною», — прокоментував ситуацію лідер «БМ» Микола Єременко. На думку громадського діяча, ситуація у Вишневому вкотре показала нагальну необхідність створення в Україні загонів муніципальної міліції, яка буде повністю контролюватися територіальними громадами, а не наскрізь корумпованою вертикаллю МВС.
«Посади начальників райвідділів міліції повинні бути виборними з можливістю відкликання невдалих кандидатур. Тільки так можна створити справжні правоохоронні органи», — заявив Єременко.
Активісти «Білого Молота» («Святошинських робінгудів») переконані, що нинішня міліція перетворилася на організоване злочинне угруповання, яка виконує тільки дві функції: захищає владу від народу і покриває злочинців.

news.eizvestia.com

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.