(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Повторне звернення до депутата Бориспільської міської ради Д. І. Ушмаєва

  • 18 жовтня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 460
  • Автор: admin
  • 0

Шановний Дмитре Івановичу!

12 листопада 2012 року мешканці будинку № 6, що на вул. Головатого у Борисполі, звернулися до Вас, як до депутата свого округу, з проханням посприяти встановленню лічильника обліку теплової енергії в будинку № 6 по вул. Головатого. Це було перше звернення мешканців за три роки.
У Вашому листі від 01.03.2013 року ми отримали відповідь, що встановлення лічильника можливе лише за кошти балансоутримувача чи мешканців будинку. Мешканці будинку, переважно пенсіонери та особи, які мають статус чорнобильців, живуть на свою пенсію, а тому можливості додатково купувати обладнання для будинку не мають, тому і звернулися до Вас, як депутата, вирішити питання з обладнання будинку лічильником, оскільки загальний лічильник обліку теплової енергії коштує приблизно 15–20 тис. грн. На наші звернення до комунальних служб та посадових осіб виконавчого комітету Бориспільської міської ради ми отримали відповіді, що немає можливості встановити лічильник за відсутності бюджетних коштів. Для встановлення лічильника обліку теплової енергії потрібна вже й не така велика кількість бюджетних коштів. Але бюджетні кошти чомусь завжди знаходяться для центральної площі, яка викладена тротуарною плиткою, для фонтанів, для паркінґів… тощо.
Опалювальний сезон 2013 року розпочався з 1 жовтня, проте, за температури повітря +15 градусів на вулиці, температура батарей у мешканців нашого будинку чомусь дорівнює нулю. А, за відсутності лічильника обліку теплової енергії, КПТМ «Бориспільтепломережа» продовжує нараховувати оплату, згідно із затвердженим тарифом 5,94 грн. за кв. м опалювальної площі. Іншими словами, чи надається послуга з теплопостачання, чи не надається, а мешканці будинку все одно платять приблизно 300–400 грн. з кожної квартири. І це при тому, що більшість — пенсіонери і чорнобильці, і для них це дуже великі суми.
Встановлення лічильника обліку теплової енергії значно б покращило становище мешканців будинку та посприяло б виконанню програми збереження тепла у будинках, затвердженої Кабінетом міністрів України.
Просимо посприяти вирішити питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету для обладнання будинку № 6 на вул. Головатого у м. Борисполі лічильником обліку теплової енергії та якнайшвидше встановити його.

З повагою,
мешканці будинку № 6 по вул. Головатого у м. Борисполі

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.