(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини з України

  • 14 листопад 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 350
  • Автор: admin
  • 0

Лідери опозиційних сил засудили медіАкілерство олігархічних ЗМІ, зокрема газети «Експрес»

Голова парламентської фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк, очільник партії «УДАР» Віталій Кличко та Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок підписали заяву щодо неприпустимости порушення журналістських стандартів, Етичного кодексу українського журналіста, Резолюції 1003 (1993) «Про етичні принципи журналістики» Парламентської асамблеї Ради Європи з боку власників та редакцій деяких ЗМІ.
Подаємо текст заяви повністю:
«Останні події у Верховній Раді ілюструють, що режим Януковича став на шлях спотворення результатів майбутнього народного волевиявлення, бо розуміє, що виграти вибори 2015 року по-чесному не зможе. Саме тому він намагається всіма силами, в тому числі шляхом маніпуляцій із законодавством, уникнути чесної конкуренції. Він шукає способів унеможливити участь у виборах своїх головних опонентів. Проти Юлії Тимошенко, Віталія Кличка, Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока ведуться потужні інформаційні війни з метою їхньої дискредитації та підриву довіри до них з боку громадян.
За таких умов особливої ваги набувають позиція засобів масової інформації, дотримання ними високих принципів і стандартів неупередженої журналістики.
Аналіз інформаційного поля спонукає нас звернутися до ЗМІ із наполегливим закликом дотримуватися засад професійної етики, незаанґажованості, об’єктивності та неупередженості. Декларуючи прагнення інтеґруватися до європейської спільноти, варто дотримуватися стандартів, викладених у резолюції ПАРЄ «Про етичні принципи журналістики».
Ми, як опозиція, заслуговуємо й потребуємо критики, шануємо відповідне право журналістів на гостру оцінку нашої діяльності, але закликаємо не переходити межу, за якою висока місія журналістського служіння людям перетворюється у явне зловживання тими колосальними повноваженнями, якими глядачі, слухачі та читачі наділяють телебачення, радіо та газети. Бити нижче пояса не прийнято ані в боксі, ані в політиці, ані тим більше в журналістиці.
Не справа політиків судити четверту владу. Тим не менше, мусимо констатувати, що бездоказові звинувачення у причетності політика до смерті сотень людей, в тому числі і дуже йому близьких, до яких днями вдалася газета «Експрес», є неприйнятними як з точки зору журналістських стандартів, так і з огляду на загальнопоширені морально-етичні норми.
Заявляємо, що «Свобода», «УДАР» та «Батьківщина» інформаційну війну проти однієї з опозиційних сил розглядають як війну проти всієї опозиції, і що така війна лише зміцнює режим Януковича, укріплює його диктатуру».

Голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Арсеній Яценюк
Голова партії Український демократичний альянс за реформи «УДАР»  Віталій Кличко
Голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок

svoboda.org.ua

Партія регіонів відкриває «антифашистський фронт»

Партія влади в котре за останній рік вирішила використати тему боротьби з фашизмом у власних цілях. В розпорядження «Главкому» потрапив документ, що по суті є «темником» Партії регіонів. Папірець, який отримали всі члени провладної фракції, містить чіткі рекомендації, як донести до громадян інформацію про турботу влади «за мир во всем мире». Очевидно, що представникам владної команди легше розповідати на ефірах про ефемерну боротьбі з неофашистами, ніж пояснювати чергові економічні провали.
Вперше тему боротьби з фашизмом «регіонали» використали навесні і на початку літа. Антифашистські марші присвячені 9 травня, а потім дню початку війни тоді прокотились по всій країні. Сьогодні ж настала друга серія «антифашистського проекту». Її фінал запланований аж на кінець 2014 року, коли Україна відзначить 70 роковини звільнення від загарбників. Тобто тема довгограюча і має стати димовою завісою для тих проблем, які невигідно світити за рік до початку президентської кампанії.
За інформацією «Главкому», «антифашистський темник» вийшов з надр Департаменту ідеологічного і комунікаційного забезпечення Партії регіонів. Депутатам було рекомендовано в жовтні зробити акцент своїх піарних зусиль на двох пов’язаних між собою темах: соціальний захист ветеранів війни та боротьба з «неонацистськими витівками». Цього разу всі «антифашистські заходи» пов’язані з 69-річницею річницею визволення українських міст від німців.

Олексій БИК,
«Главком», glavcom.ua
 

Опозиція скликає Майдан на 24 листопада

Опозиційні фракції Верховної Ради ініціюють проведення 24 листопада в Києві національної акції на підтримку євроінтеґрації й підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Про це сказав голова фракції «Батьківщини» Арсеній Яценюк.

За словами політика, три опозиційні сили (УДАР, ВО «Свобода», ВО «Батьківщина», — Ред.) підписали спільну заяву зі зверненням до всіх парламентських і непарламентських сил про те, щоб провести 24 листопада в Києві велику загальноукраїнську національну акцію, що підтримала б курс України на європейську інтеґрацію.
Яценюк також повідомив, що опозиція закликає всі громадські організації взяти участь в акції й уже погодила свої дії з рухом «Третя республіка» колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Депутат підкреслив, що це має бути не політична акція, а насамперед народний виступ.
Раніше про акцію протесту проти провалу євроінтеґрації України заявляв представник Громадського руху «Третя українська республіка» Віктор Матчук.
Додамо, що Україна і Європейський Союз на Вільнюському саміті 28–29 листопада 2013 року планують підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі. Одна з умов підписання угоди — звільнення Юлії Тимошенко, яку 11 жовтня 2011 року суд засудив до 7 років позбавлення волі. Решту ж потрібних для євроінтеґрації законів нардепи прийняли.

Ukranews

Чиновники закупили вагони метро вчетверо дорожче і тепер хочуть підняти ціну на проїзд

Київський метрополітен провів тендер із закупівлі ста нових вагонів. Переможцем торгів стала лізингова компанія, створена напередодні тендеру , повідомляє «ТСН» . Після прибуття вагонів у Київ їхн вартість збільшилася в чотири рази.
На двох російських заводах — у Петербурзі і Москві — випустили 75 вагонів загальною вартістю 329 млн. грн. Вартість одного вагона склала майже 4,5 млн. грн. Ці вагони закупила Кіпрська офшорна компанія і вивезла їх на склад до Литви. Потім вагони купила британська компанія зі стартовим капіталом 1 фунт стерлінґів. А очолює її молода мешканка Сейшельських островів.
Вже на кордоні з нашою країною ці вагони різко подешевшали: замість 4,5 млн. грн.. кожен вагон коштував 3,5 млн. грн. Так держава недорахувалася 13 млн. грн податку на додану вартість.
Зазначимо, що у британської оффшорки вагони купила фірма «Мервін» , яка передала їх донецькій фірмі «Буенор». Однак такої фірми за адресою: Донецьк, вул. Світлого шляху, 3 — не існує. Тут розташоване приватне акціонерне товариство «Ізоляція».
Внаслідок кругосвітньої доставки 75 вагонів подорожчали з 320 млн. грн.. до 1,3 млрд.
Нагадаємо, столичний метрополітен звернувся в Київську міську державну адміністрацію з проханням дозволити підвищити ціну за проїзд з 2 грн. до 3,5 грн. у зв"язку з власними збитками.

gazeta.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.