(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У міського парка хочуть відібрати півтора гектара території

  • 26 грудня 2013
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 470
  • Автор: admin
  • 0

Ось уже другу сесію поспіль — на пленарні засідання Бориспільської міськради виконавчою владою в особі заступника міського голови М. А. Піскора на розгляд та затвердження виноситься проект рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,5380 га у постійне користування під існуючу зону відпочинку по вул. Київський Шлях, 69-а у м. Борисполі (землі рекреаційного призначення)».

Варто нагадати, що ще два роки тому, згідно з рішенням Бориспільської міської ради від 22 березня 2011 року № 651-8-VI «Про затвердження переліку територій озеленення у місті Борисполі», у схемі, яка додавалася до цього рішення, площа міського парку ще становила 5,0460 га. І це без урахування території, на якій тоді розташовувалася автостоянка, де нині зводять сумнозвісний «БГЦ».
Тож постає логічне запитання: під що міська виконавча влада хоче відводити решту 1,5 га парку? Під автостоянку «БГЦ»? Депутатів від опозиції обурює і той факт, що згаданий проект рішення вже вкотре виноситься на сесію без попереднього розгляду його на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення, на яку покладений контроль за вищевказаним рішенням № 651-8-VI.
Поки що на сесії МР, що відбулася 24 грудня 2013 року, під тиском опозиційних депутатів це «виконкомівське» питання було зняте з порядку денного, проте, схоже, виконавча влада не збирається відмовлятися від свого наміру просунути своє рішення на одному з наступних пленарних засідань, у результаті чого міський парк може стати меншим на 1,5 гектари.

Вадим Шапошніков

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.