(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ГУ Міндоходів у Київській області повідомляє

  • 13 січня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 453
  • Автор: admin
  • 0

Скасовано видачу свідоцтва платника єдиного податку

 З 1 січня 2014 року відповідно до змін внесених до Податкового кодексу України, платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаватимуть.

Дані про платників єдиного податку тепер заноситимуться до Реєстру платників єдиного податку. Замість свідоцтва зареєстрований платник може безкоштовно отримати витяг з Реєстру. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.
Як відзначають експерти Міндоходів, такі нововведення спрощують адміністративні бар’єри реєстрації суб’єктів господарювання як платників єдиного податку, оскільки позбавляють необхідності двічі звертатися до державних органів – до держреєстратора та до органів доходів і зборів.
У той же час скасування процедури видачі свідоцтва платника єдиного податку зменшує обсяг документообігу між платником та органами доходів і зборів. Адже свідоцтво видається обов’язково, а витяг з реєстру платників єдиного податку – за бажанням платника.
Зазначені нововведення передбачені Законом України від 24.10.2013 року № 657 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників та удосконалення деяких положень».  Ці зміни набирають чинності з 1 січня 2014 року.

Розпочато кампанію декларування доходів громадян!

 З 1 січня 2014 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році. Річна податкова декларація подається громадянами до органу доходів і зборів за місцем реєстрації у термін до 1 травня.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою таким платником податку. Також можливо прозвітувати і в електронному вигляді, для цього необхідно мати або отримати в Центрі обслуговування платників ключ цифрового підпису.    
Громадянин зобов’язаний подати у 2014 році податкову декларацію,  якщо протягом звітного 2013 року, зокрема, отримував:
- окремі доходи, з яких при їх нарахуванні податок на доходи фізичних осіб не утримувався;
- доходи від фізичних осіб, які не є податковими агентами (наприклад: доходи від надання нерухомості в оренду, іноземні доходи, доходи, які отримані нерезидентами).
Водночас нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України платники податку зобов’язані подати податкову декларацію за результатами звітного року, якщо протягом такого року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) платнику податку двома або більше податковими агентами у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород у зв"язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами та при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2013 році – 137640 грн.).
Декларування доходів пов"язано з виконанням платниками податків вимог Податкового кодексу України, згідно з якими окремі категорії громадян зобов"язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію за наслідками звітного податкового року для отримання податкової знижки.
Порядок подання річної податкової декларації визначено статтею 179 Податкового кодексу України.
Головне управління Міндоходів у Київській області нагадує про необхідність виконання громадянського обов"язку перед державою та суспільством.
Декларувати доходи - легко та престижно! Не приховуйте свій успіх. Від Вас залежить добробут вашої родини, рідного міста, нашої Держави!
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.