(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Боротьба з корупцією та незаконною діяльністю

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 288
  • Автор: admin
  • 0
Звертатись за телефонами:  097-655-36-79, 050-629-02-62, 050-382-34-86.
Електронна пошта: Borotbakor@ex.ua

Основним джерелом збагачення чиновників є зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби і якщо воно (зловживання) заподіяло істотну шкоду охоронюваним Законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам. Згідно Законодавства України зловживання владою або службовим становищем визнається злочином.
Ознаками зловживання владою або службовим становищем є перевищення влади або службових повноважень, а також службове підроблення.
Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним Законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам.
Перевищення влади або службових повноважень згідно статті 365 Кримінального кодексу України карається виправними роботами на строк до двох років, або обмеження волі до п’яти років, або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Боротьба з корупцією і із злочинністю є одним із завдань держави. Для того щоб така боротьба здійснювалась на правових засадах, держава встановлює межі між дозволеним і забороненим - шляхом видання Законів.
Підставою кримінальної відповідальності є вчинення особою суспільно небезпечного діяння, яке містить склад злочину.
Основною небезпечною дією, яка містить склад злочину є одержання хабара.
Одержання службовою особою в будь якому вигляді хабара карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Щоб наше місто Бориспіль, одно із перших міст України, стало на шлях розвитку по Європейських стандартам, боротьба з корупцією та незаконною діяльністю має бути основною складовою у правовідносинах влада-громада міста.
Згідно Конституції України, та законодавства України громада міста є джерелом влади і тому має юридичне право привести у відповідність до Закону дії окремих посадових і службових осіб. Вимоги Закону обов’язкові для всіх.
 ГО «БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ ТА НЕЗАКОННОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ» — чекає на ваші дзвінки разом ми втілимо в життя принцип невідворотності відповідальності за порушення Закону!

 «Ваш захист» — громадська організація

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.