(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олександр Мирний: «Корупція — хвороба, яка роз'їдає державний організм із середини»

  • 09 жовтня 2014
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 152
  • Автор: admin
  • 0
«Корупція — смертельна хвороба, яка роз’їдає організм держави із середини. Якщо не подолаємо це ганебне явище або не мінімізуємо його — держава загине. Саме тому, аби не дати можливість цьому парламенту «зіскочити», «Свобода» була змушена знайти юридичні шляхи і зареєструвала свій законопроект №5125 «Про Антикорупційну службу України». Ми робили так, аби ще цей парламент розглянув питання боротьби з корупцією», — заявив у Верховній Раді 7 жовтня 2014 року народний депутат України від ВО «Свобода» Олександр Мирний.
Націоналіст наголосив, що саме парламент цього скликання повинен хоч б мінімально спокутувати гріхи перед народом України і розглянути та затвердити необхідні ініціативи задля боротьби з корупцією.
«Ми вдячні парламенту за голосування, яке щойно відбулося, тобто за повернення до розгляду питання «Про засади державної антикорупційної політики в Україні», і саме тому ми знімаємо свій законопроект, аби ми могли розглянути і президентську ініціативу, і наступну, яка йде після нашої. Маємо виписати законопроект таким чином, аби не дати можливість особам, які відповідатимуть за антикорупційну діяльність, розслабитися і діяти в своїх власних інтересах, бо це питання державної безпеки. Відповідно, усі ті напрацювання, які є і в президентському законопроекті, і депутата Пашинського, має бути враховано. «Свобода» підтримає будь-який варіант, бо те, що бодай трохи наближає державу до подолання корупції, ми підтримуватимемо. Шляху назад немає, тому треба голосувати. «Свобода», як завжди, дасть сто відсотків голосів», — зазначив Олександр Мирний.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.